Gå til hovedindhold

Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365)

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176590
Pris fra 229,09 krtil 560 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 330,91 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229.09 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Deluxe Travel Set 55 pcs
229,09 kr
Til butik
Magna-Tiles Deluxe Travel Set 55 pcs billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 1
Artikel nr.: 90365
EAN: 0850025176590
Varenr.: 24625706
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles MAGNA-TILES® microMAGS Deluxe rejsesæt i æske, 55 dele
290 kr
Til butik
Magna-Tiles MAGNA-TILES® microMAGS Deluxe rejsesæt i æske, 55 dele billede

Produktinformation

MAGNA-TILES® Store Deluxe microMAGS rejsesæt med 55 dele. Metalæsken er perfekt som byggebase til magnetiske byggerier på farten. MicroMAGS er 75% mindre end de traditionelle brikker og kan kombineres med originalstørrelsen. Fra 3+ år

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90365
EAN: 0850025176590
Varenr.: 3393033
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365)
355 kr
Til butik
Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365) billede

Produktinformation

Vores oprindelige rejsesæt med 26 dele var så stor en sensation, at vi var nødt til at drømme større! Denne større version med 55 dele tager leg på farten til det næste niveau! Dette sæt er perfekt til bilture, ferier, restauranter og meget andet, og det har en praktisk rejsetaske, så du kan tage magnetisk sjov med dig, uanset hvor livet fører dig hen. Med brikker, der er 75 % mindre end traditionelle MAGNA-TILES, er det perfekt til at tage med. Det er fuldt kompatibelt med alle MAGNA-TILES-sæt, så du kan udvide din samling uden problemer og få en sjov byggeoplevelse uden frustrationer. Rejsesættet er designet med karakteristiske sikkerhedsfunktioner som fastgørelsesnitter og gitterdesign, så legen er sikker, samtidig med at finmotorik, problemløsning og praktisk STEAM-læring fremmes. Større, bedre og klar til eventyr - microMAGS Travel Set Deluxe-sættet med 55 dele er din ultimative følgesvend til fantasifuld sjov på farten!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Klodser
EAN: 0850025176590
Varenr.: D27991
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 55 Dele - Deluxe Travel Set + MicroMAGS
399,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES® microMAGS Deluxe rejsesæt i æske, 55 dele
399,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Travel Set Deluxe - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
560 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK229,09 kr268,09 krKøb
2Proshop DK290 kr329 krKøb
3Teknikproffset DK355 kr414 krKøb
4Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
5Legekæden399,95 kr399,95 krKøb
6Geekd560 kr560 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365)

PriceData har fulgt prisen på Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 229,09 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 229,09 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Magna Tiles Magna-Tiles - Rejsesæt Deluxe™ sæt med 55 dele (90365) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026229,09 kr60,91 kr (21%)
1. jun. 2026290 kr60,91 kr (27%)
31. maj 2026229,09 kr60,91 kr (21%)
27. maj 2026290 kr10 kr (4%)
17. maj 2026280 kr50,91 kr (22%)
14. maj 2026229,09 kr53,9 kr (19%)
13. maj 2026282,99 kr
12. maj 2026283 kr
2. maj 2026282,99 kr7,01 kr (2%)
27. apr. 2026290 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret