Gå til hovedindhold

Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F)

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176491
Pris fra 449 krtil 925 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 476 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES Kæledyrslegland 50 dele
449 kr
Til butik
MAGNA-TILES Kæledyrslegland 50 dele billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 1
Artikel nr.: 90354
EAN: 0850025176491
Varenr.: 24631660
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Kæledyrslegland 50 dele
499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F)
593 kr
Til butik
Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F) billede

Produktinformation

Byg en supersjov legeplads til kæledyr med det magnetiske bygge- og legesæt fra MAGNA-TILES. Indeholder dyrefigurer, en rutsjebane, en spa og en udskiftelig dyrepasserfigur. 50 dele. Fra 3 år og opefter. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Klodser
EAN: 0850025176491
Varenr.: D27973
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna Tiles Magnetsæt - 50 Dele - Pet Playhouse + MicroMAGS
649,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles - Kæledyrslegeland - 50 dele
699,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Pet Playhouse - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
925 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK449 kr488 krKøb
2Proshop DK499 kr538 krKøb
3Teknikproffset DK593 kr652 krKøb
4Kids-world.dk649,95 kr649,95 krKøb
5Legebyen DK699,95 kr699,95 krKøb
6Geekd925 kr925 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F)

PriceData har fulgt prisen på Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F) i 56 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Magna Tiles Magna-Tiles - Legehus til kæledyr 50 stk (90354F) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026449 kr50 kr (10%)
17. apr. 2026499 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026505 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret