Gå til hovedindhold

Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360)

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176521
Pris fra 231,63 krtil 542 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 310,37 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231.63 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES Brand- og redningsstation 27 dele
231,63 kr
Til butik
MAGNA-TILES Brand- og redningsstation 27 dele billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magna-Tiles
Farve: 1
Artikel nr.: 90360
EAN: 0850025176521
Varenr.: 24631662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Brand- og redningsstation 27 dele
288 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Magna Tiles Brandstation 27 dele
-23%309 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Fire Rescue + MicroMAGS
379,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360)
385 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles - Brand og redning - 27 dele
399,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Fire Rescue - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
542 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK231,63 kr270,63 krKøb
2Proshop DK288 kr327 krKøb
3Eurotoys309 kr309 krKøb
4Kids-world.dk379,95 kr379,95 krKøb
5Teknikproffset DK385 kr444 krKøb
6Legebyen DK399,95 kr438,95 krKøb
7Geekd542 kr542 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360)

PriceData har fulgt prisen på Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 231,63 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 299,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 231,63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Magna Tiles Magna-Tiles - Fire Rescue™ sæt med 27 dele (90360) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026231,63 kr1,87 kr (1%)
31. maj 2026233,5 kr1,87 kr (1%)
12. maj 2026231,63 kr54,5 kr (19%)
2. maj 2026286,13 kr1,87 kr (1%)
17. apr. 2026288 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026291 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026293 kr6 kr (2%)
14. jan. 2026299 kr9 kr (3%)
24. dec. 2025290 kr9 kr (3%)
11. dec. 2025299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret