Gå til hovedindhold

MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk

Magna-TilesByggelegetøjEAN: 0850025176620
Pris fra 289 krtil 523 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Learn Numbers 56 pcs
289 kr
Til butik
Magna-Tiles Learn Numbers 56 pcs billede

Produktinformation

Magna-Tiles Learn Numbers sæt består af 56 farverige magnetiske brikker, der hjælper børn med at lære tal og grundlæggende matematik gennem leg. Fremmer kreativitet, motorik og læring på en sjov måde.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90464
EAN: 0850025176620
Varenr.: 3438778
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magna-tiles - Lær Tal Og Regning - 56 Micromags Dele
359,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 56 dele - Learn Numbers
379,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles - Lær tal og matematik - 56 dele
399,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
3Kids-world.dk379,95 kr379,95 krKøb
4Legebyen DK399,95 kr438,95 krKøb
5Geekd523 kr523 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk i 138 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for MAGNA-TILES Learn Numbers & Math - microMAGS byggesæt - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026289 kr30 kr (9%)
21. apr. 2026319 kr22 kr (6%)
17. apr. 2026341 kr7 kr (2%)
19. mar. 2026348 kr31 kr (8%)
14. mar. 2026379 kr20 kr (5%)
3. mar. 2026399 kr
2. mar. 2026399,95 kr54,95 kr (16%)
23. jan. 2026345 kr54,95 kr (14%)
15. jan. 2026399,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret