Gå til hovedindhold

MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176231
Pris fra 522 krtil 1.027 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 417,73 kr 13. maj

Sammenlign priser på MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 522 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Downhill Duo sæt med 40 dele
522 kr
Til butik
Magna-Tiles Downhill Duo sæt med 40 dele billede

Produktinformation

Er du på udkig efter det perfekte set til din lille racerkører? MAGNA-TILES® Downhill Duo 40-del setet er lige det, du behøver! Med ramper, køretøjer og figurer er dette sæt ideelt til læring og uendelig sjov. Det er den perfekte måde at inspirere til kreativitet og bygge vigtige STEAM-færdigheder gennem spændende, interaktiv leg. MAGNA-TILES® sæt er altid kompatible med alle andre MAGNA-TILES® sæt, så der er ubegrænset mulighed for byggeri og leg. Ingen instruktioner nødvendige-kun ren fantasi i spil! Hvad gør det unikt: Indeholder ramper, køretøjer, figurer og vejkvadrater til at starte spændende racingeventyr. Altid kompatibelt: Kompatibelt med alle MAGNA-TILES® sæt. Sikkerhed garanteret: Bygget til at modstå timers leg med holdbare og sikre dele. Fremragende kvalitet: Lavet af fødevaregodkendt, ikke-giftig MABS-plastik, fri for BPA, ftalater og latex. Perfekt til gave: Ideelt til børn fra 3 år, der er klar til at køre ind i en verden af fantasi! Mere at udforske: Tjek andre sæt i MAGNA-TILES® In Motion-kollektionen for endnu mere spænding! Skabt med formål: Designet til udviklende leg og kreativitet uden behov for instruktioner. Indhold: 4 Ramper 2 Køretøjer (Grøn og Lilla) 2 Figurer (Grøn og Lilla) 6 Vejkvadrater 24 Kvadrater 2 Målstreg-rektangler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90233
EAN: 0850025176231
Varenr.: 3358666
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces
569 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magna-tiles - Downhill Duo Magnetsæt - 40 Dele
679,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - Downhill Duo - 40 Dele
699,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Downhill Duo - 40 dele - Fra 3 år.
749,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Downhill Duo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
1.027 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK522 kr561 krKøb
2CS MEGASTORE DK569 kr608 krKøb
3Gucca.dk679,95 kr679,95 krKøb
4Kids-world.dk699,95 kr699,95 krKøb
5Legebyen DK749,95 kr749,95 krKøb
6Geekd1.027 kr1.027 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces

PriceData har fulgt prisen på MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces i 184 dage. Laveste pris i perioden er 417,73 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 522 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for MAGNA-TILES® Downhill Duo magnetic building set, 40 pieces de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026522 kr7 kr (1%)
27. maj 2026515 kr97,27 kr (23%)
13. maj 2026417,73 kr98,28 kr (19%)
2. maj 2026516,01 kr6,99 kr (1%)
23. apr. 2026523 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026524 kr5 kr (1%)
15. apr. 2026529 kr8 kr (2%)
14. apr. 2026521 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026523 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026524 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret