Gå til hovedindhold

Grundfos Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl

GrundfosSanitetEAN: 5710626493968
Pris fra 37.936 krtil 48.825 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10.889 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35.273,86 kr 10. maj

Sammenlign priser på Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37936 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl
37.936 kr
Til butik
Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl billede

Produktspecifikationer

Mærke: GRUNDFOS
Kategori: Cirkulationspumper
Farve: 1
Artikel nr.: 97924320
EAN: 5710626493968
Varenr.: 3523182
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos magna3 80-120 f 360 1x230v pn10
38.498 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grundfoss Magna3 80-120 f 360 1x230v pn10
41.060 kr
Til butik
Grundfoss Magna3 80-120 f 360 1x230v pn10 billede

Produktinformation

MAGNA3 - Mere end blot en pumpeMed en virkningsgrad uden lige, altomfattende program og indbygningsmuligheder plus funktionaliteter, der erstatter systemkomponenter er MAGNA3 særdeles velegnet til ingeniører og lignende, der søger at opbygge højtydende by...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Grundfos cirkulationspumpe
EAN: 5710626493968
Varenr.: 754913
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos MAGNA3 pumpe 80-120 F. 360 mm. 1x230V PN10
48.825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK37.936 kr38.135 krKøb
2Proshop DK38.498 kr38.498 krKøb
3Elvvs.dk41.060 kr41.060 krKøb
4vvsfittings.dk48.825 kr48.825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl

PriceData har fulgt prisen på Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl i 181 dage. Laveste pris i perioden er 35.074 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 38.416 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36.750 kr.

Den nuværende pris på 37.936 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Magna 3 80-120 F 1x230v PN10 cirkulationspumpe varme/køl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202637.936 kr2.662,14 kr (8%)
10. maj 202635.273,86 kr2.205,14 kr (6%)
8. maj 202637.479 kr697 kr (2%)
5. maj 202638.176 kr1 kr (0%)
30. apr. 202638.177 kr643 kr (2%)
29. apr. 202637.534 kr643 kr (2%)
4. apr. 202638.177 kr698 kr (2%)
2. apr. 202637.479 kr56 kr (0%)
29. mar. 202637.535 kr56 kr (0%)
27. mar. 202637.479 kr85 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret