Gå til hovedindhold

Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291)

Magic MixiesLegetøjEAN: 5713396302911
Pris fra 319 krtil 792 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 473 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magic Mixies My Pink
-33%319 kr
Før 477 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Magic Mixies My Pink billede

Produktinformation

Kreativt legetøjssæt Magic Mixies My Pink lader dig skabe en interaktiv plysven i en magisk kedel ved hjælp af magiske ingredienser og en særlig tryllestav, med 50+ lyde og reaktioner samt ægte tåge. Læs trylleformularen fra den medfølgende tryllebog, tilsæt ingredienser trin for trin, og bank tryllestaven på kedlen for at udløse lys og lyde, mens din eliksir kommer til live. Når tågen stiger, dukker din Magic Mixie op og reagerer på berøring og interaktion med tryllestaven, med et energiniveau der vokser, når du passer på den, og du kan sætte den tilbage i kedlen for at gentage afsløringen igen og igen. Interaktivt plysdyr med 50+ lyde og reaktioner Magisk kedel-legesæt med ægte tågeeffekt Inkluderer magiske ingredienser og en særlig blandetryllestav Tryllebog, instruktionsmanual og USB-opladerkabel medfølger Inkluderer lithiumbatteri og LR44-batterier Anbefalet alder: 5+ år Designet til gentagelig trylleblandeleg, der forvandler hvert trin til lys, lyde og en magisk afsløring.

Produktspecifikationer

Mærke: Magic Mixies
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 30291
EAN: 5713396302911
Varenr.: 3097723
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
My Magic Mixies Cauldron Pink
-14%599 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
My Magic Mixies Cauldron Pink billede

Produktinformation

Med My Magic Mixies ka du opleve ægte magi med Magic Mixies Magiske gryde. Du vil blive overrasket, når du ser, hvad magisk der kommer ud af tågen, når du er færdig med at lave din magi ... hvem vil du magisk vis skabe? Din Magic Mixies Magiske gryde lev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magic Mixies
Kategori: Kreativitet
EAN: 5713396302911
Varenr.: 09-030291
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magic Mixies Gryde - Magic Cauldron - Pink
639,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291)
792 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK319 kr358 krKøb
2Eurotoys599 kr599 krKøb
3Gucca.dk639,95 kr639,95 krKøb
4Teknikproffset DK792 kr851 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291)

PriceData har fulgt prisen på Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 801 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 602 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Magic Mixies Magisk kedel - S1 - Pink (30291) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026319 kr158 kr (33%)
25. mar. 2026477 kr101 kr (17%)
20. mar. 2026578 kr10 kr (2%)
18. mar. 2026588 kr10 kr (2%)
17. mar. 2026578 kr10 kr (2%)
14. mar. 2026588 kr10 kr (2%)
10. mar. 2026578 kr10 kr (2%)
5. mar. 2026588 kr9 kr (2%)
3. mar. 2026579 kr40,95 kr (7%)
17. feb. 2026619,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret