Gå til hovedindhold

Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types

MadaraPersonlig plejeEAN: 4751009825571
Pris fra 131 krtil 285 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mádara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask
-8%131 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mádara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask billede

Produktinformation

Ansigtsmaske, Kvinder, 60 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Mádara
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: C-M6-028-60
EAN: 4751009825571
Varenr.: 2941909
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types
162 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Madara SOS HYDRA Instant Moisture + Radiance mask - 60 ml.
-20%231,2 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Madara SOS HYDRA Instant Moisture + Radiance mask - 60 ml. billede

Produktinformation

Intensivt nærende ansigtsmaske, der giver øjeblikkeligt velvære til stram, stresset og dehydreret hud.Formuleret med en blanding af fugtgivende naturlige sukkerarter, nordisk pæon, hyaluronsyre, hørfrø og brændenælde, der fugter i dybden og forbedrer hude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Madara
Kategori: Madara
EAN: 4751009825571
Varenr.: 24616
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mádara SOS Instant Moisture+Radiance Hydra Mask 60ml
-5%253 kr
Før 267 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SOS HYDRA Instant Moisture + Radiance mask - 60 ml
268 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Madara SOS Hydra Mask Moisture+Radiance 60 ml
285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK131 kr170 krKøb
2Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
3Duft og Natur231,2 kr231,2 krKøb
4Cocopanda DK253 kr253 krKøb
5Økologisk-Supermarked268 kr268 krKøb
6Lyko DK285 kr285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types

PriceData har fulgt prisen på Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types i 176 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Madara Sos Hydra Moisture+ Radiance Mask 60 ml Rehydrate Skin All Skin Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026131 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026132 kr1 kr (1%)
31. maj 2026133 kr1 kr (1%)
30. maj 2026134 kr1 kr (1%)
29. maj 2026135 kr1 kr (1%)
28. maj 2026136 kr1 kr (1%)
26. maj 2026137 kr1 kr (1%)
25. maj 2026138 kr1 kr (1%)
24. maj 2026139 kr1 kr (1%)
23. maj 2026140 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret