Gå til hovedindhold

Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml

MadaraShampooEAN: 4751009821443
Pris fra 72 krtil 135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mádara Nourish And Repair Shampoo
72 kr
Til butik
Mádara Nourish And Repair Shampoo billede

Produktinformation

Shampoo, 250 ml, Unisex

Produktspecifikationer

Mærke: Mádara
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 4751009821443
EAN: 4751009821443
Varenr.: 2942161
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Madara Nourish And Repair Shampoo 250 ml
78 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml
98 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MÁDARA Nourish and Repair Shampoo 250 ml
123 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Madara Nourish and Repair Shampoo 250 ml
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK72 kr111 krKøb
2Teknikproffset DK78 kr127 krKøb
3Hobbix98 kr98 krKøb
4NordicFeel DK123 kr123 krKøb
5Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml

PriceData har fulgt prisen på Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml i 167 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Madara organic skincare nourish and repair shampoo dry and damaged hair 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202672 kr5 kr (7%)
26. maj 202667 kr1 kr (1%)
25. maj 202668 kr2 kr (3%)
24. maj 202670 kr6 kr (8%)
23. maj 202676 kr8 kr (12%)
21. maj 202668 kr1 kr (1%)
20. maj 202669 kr2 kr (3%)
13. maj 202667 kr2 kr (3%)
12. maj 202669 kr2 kr (3%)
9. maj 202667 kr11 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret