Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g

MACØjenskyggeEAN: 0773602077113
Pris fra 146,25 krtil 195 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146,21 kr 3. mar.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Veluxe Single Eye Shadow 1.3 g - WOODWINKED
-25%146,25 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Veluxe Single Eye Shadow 1.3 g - WOODWINKED billede

Produktinformation

MAC Veluxe Single Eye Shadow - Woodwinked er en fantastisk lækker og professionel øjenskygge med **metallisk finish og rig på pigmenter**, hvilket gør, at den intense farve **holder utrolig længe** og pifter ethvert look op. Øjenskyggen kan bruges til at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602077113
Varenr.: 94254
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Veluxe Pearl Small Eye Shadow Woodwinked 1,3g
-35%164 kr
Før 253 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Eyeshadow Veluxe Pearl Woodwinked
-15%165 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g
190 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk146,25 kr146,25 krKøb
2Cocopanda DK164 kr164 krKøb
3Bangerhead DK165 kr165 krKøb
4NordicFeel DK190 kr190 krKøb
5Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 146,25 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for MAC Cosmetics Veluxe Single Eyeshadow Woodwinked - 1,3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026146,25 kr17,75 kr (11%)
30. maj 2026164 kr17,75 kr (12%)
28. maj 2026146,25 kr17,75 kr (11%)
27. maj 2026164 kr1 kr (1%)
25. maj 2026163 kr1 kr (1%)
23. maj 2026164 kr1 kr (1%)
22. maj 2026163 kr2 kr (1%)
20. maj 2026161 kr1 kr (1%)
17. maj 2026162 kr13 kr (7%)
13. maj 2026175 kr12 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret