Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml

MACMakeupEAN: 0773602745470
Pris fra 213,75 krtil 315 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 101,25 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199,2 kr 5. mar.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter 15 ml - Cherry Chrome
-25%213,75 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter 15 ml - Cherry Chrome billede

Produktinformation

MAC Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter - Cherry Chrome er en flydende highlighter, der nemt fremhæver dine allerbedste træk. Denne highlighter reflekterer lyset og forfiner hudens udseende fra alle vinkler. Den hudvenlige formel indeholder en innov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Highlighters & Luminizers
EAN: 0773602745470
Varenr.: 119741
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome 15ml
-31%231 kr
Før 336 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml
303 kr
Til butik
MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml billede

Produktinformation

Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter er en flydende highlighter, der nemt fremhæver dine allerbedste træk. Denne highlighter reflekterer lyset og forfiner hudens udseende fra alle vinkler. Den hudvenlige formel indeholder en innovativ blanding af 85 % fugtgivende hudplejeingredienser* - herunder en fugtgivende og opstrammende blanding af glycerin og squalane samt kaffefrøekstrakt. Den giver 24-timers fugt og den smukkeste glass skin ... som holder hele dagen. Alle ni fleksible, flydende nuancer aktiveres af strålende pigmenter og perlemor, der skaber den perfekte balance mellem glans, dækkeevne og slørende effekt.Det gør produktet:Brug den for at fremhæve dine allerbedste træk eller for at få en naturlig glød over det hele - den forfiner, uanset hvordan, hvor og hvornår du bruger den. Den er overførselsresistent, nem at blende, giver en glasagtig finish og et nem at opbygge. Den tilstopper ikke porene.

Produktspecifikationer

Kategori: Highlighter
Størrelse: 15 ml
Artikel nr.: 194347
EAN: 0773602745470
Varenr.: 194347
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Ch
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk213,75 kr213,75 krKøb
2Cocopanda DK231 kr231 krKøb
3NordicFeel DK303 kr303 krKøb
4Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 213,75 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for MAC Cosmetics Skinfinish Lightstruck Liquid Highlighter Cherry Chrome - 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026213,75 kr17,25 kr (7%)
30. maj 2026231 kr17,25 kr (8%)
29. maj 2026213,75 kr17,25 kr (7%)
22. maj 2026231 kr33,65 kr (13%)
24. apr. 2026264,65 kr39,35 kr (13%)
23. apr. 2026304 kr91,06 kr (43%)
10. apr. 2026212,94 kr91,06 kr (30%)
9. apr. 2026304 kr91,06 kr (43%)
8. apr. 2026212,94 kr4,79 kr (2%)
5. apr. 2026208,15 kr95,85 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret