Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01

MACLæbestiftEAN: 0773602672431
Pris fra 173 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 28. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 2g
-36%173 kr
Før 271 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 2g billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick er en fugtmættet læbestift, der giver en kraftfuld og trendy farve, samt holder i 12 timer. Læbestiften lægger sig let på læberne og giver en fløjlsblød farve.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: NX66050000
EAN: 0773602672431
Varenr.: 3231638
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick 2 g - Sweet Cinnamon
-25%187,5 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick 2 g - Sweet Cinnamon billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick - Sweet Cinnamon er en utrolig lækker læbestift, som forvandler dine læber på et splitsekund. Denne vidunderlige læbestift tilfører den **smukkeste farve med en fuld dækning**, ved blot ét strøg. Nemmere og hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602672431
Varenr.: 98040
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Powder Kiss Slim Stick Sweet Cinnamon
-10%224 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Slim Stick Sweet Cinnamon billede

Produktinformation

Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick giver dig et blødt look, der aldrig har set så dristigt ud. Få maksimal fugt-mathed med 12 timers trendy, dristig farve og ultravægtløs holdbarhed med et enkelt, fløjlsblødt strøg. Jo mere du bruger Powder Kiss, jo blødere, glattere og smidigere bliver dine læber med nuancer med fuld dækning, der fugter læberne øjeblikkeligt og over tid. Powder Kiss’ mere frembrusende søster er designet til at holde hele dagen + pleje dine læber.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
Vægt: 27g
Artikel nr.: NX66050000
EAN: 0773602672431
Varenr.: B077576
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Powder Kiss Slim Stick 01 Sweet Cinnamon - 2 g
250 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK173 kr173 krKøb
2NiceHair.dk187,5 kr187,5 krKøb
3Bangerhead DK224 kr224 krKøb
4NordicFeel DK250 kr250 krKøb
5Lyko DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Sweet Cinnamon 01 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026173 kr42 kr (20%)
17. maj 2026215 kr2 kr (1%)
16. maj 2026217 kr1,22 kr (1%)
15. maj 2026218,22 kr
14. maj 2026218 kr1 kr (0%)
13. maj 2026217 kr1 kr (0%)
12. maj 2026218 kr
11. maj 2026218,22 kr46,22 kr (27%)
28. apr. 2026172 kr22 kr (11%)
23. apr. 2026194 kr18,42 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret