Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay

MACLæbestiftEAN: 0773602672448
Pris fra 139 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay Curious 2g
-53%139 kr
Før 297 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay Curious 2g billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick er en fugtmættet læbestift, der giver en kraftfuld og trendy farve, samt holder i 12 timer. Læbestiften lægger sig let på læberne og giver en fløjlsblød farve.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: NX66060000
EAN: 0773602672448
Varenr.: 3231639
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick 2 g - Stay Curious
-25%187,5 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick 2 g - Stay Curious billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick - Stay Curious er en utrolig lækker læbestift, som forvandler dine læber på et splitsekund. Denne vidunderlige læbestift tilfører den **smukkeste farve med en fuld dækning**, ved blot ét strøg. Nemmere og hurtigere b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602672448
Varenr.: 98041
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Powder Kiss Slim Stick Stay Curious
-6%236 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Slim Stick Stay Curious billede

Produktinformation

Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick giver dig et blødt look, der aldrig har set så dristigt ud. Få maksimal fugt-mathed med 12 timers trendy, dristig farve og ultravægtløs holdbarhed med et enkelt, fløjlsblødt strøg. Jo mere du bruger Powder Kiss, jo blødere, glattere og smidigere bliver dine læber med nuancer med fuld dækning, der fugter læberne øjeblikkeligt og over tid. Powder Kiss’ mere frembrusende søster er designet til at holde hele dagen + pleje dine læber.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
Vægt: 27g
Artikel nr.: NX66060000
EAN: 0773602672448
Varenr.: B077577
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Powder Kiss Slim Stick 01 Stay Curious - 2 g
237 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK139 kr139 krKøb
2NiceHair.dk187,5 kr187,5 krKøb
3Bangerhead DK236 kr236 krKøb
4NordicFeel DK237 kr237 krKøb
5Lyko DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay i 166 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 253 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick Stay de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026139 kr15 kr (10%)
15. apr. 2026154 kr32,79 kr (18%)
10. apr. 2026186,79 kr42,21 kr (18%)
9. apr. 2026229 kr42 kr (22%)
7. apr. 2026187 kr4,41 kr (2%)
5. apr. 2026182,59 kr45,41 kr (20%)
4. apr. 2026228 kr45,41 kr (25%)
2. apr. 2026182,59 kr4,41 kr (2%)
1. apr. 2026187 kr4,41 kr (2%)
25. mar. 2026182,59 kr4,41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret