Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g)

MACLæbestiftEAN: 0773602685516
Pris fra 165 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 20. maj

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Macximal Silky Matte Lipstick 3.5 g - Get The Hint?
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Macximal Silky Matte Lipstick 3.5 g - Get The Hint? billede

Produktinformation

MAC Macximal Silky Matte Lipstick - Get The Hint? er en fantastisk og langtidsholdbar læbestift. MAC's velkendte læbestift er blevet forbedret for at give dine læber endnu mere. Derfor har den nu en silkeblød, mat finish. Formlen er udviklet til at v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602685516
Varenr.: 109418
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g)
-11%195 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g) billede

Produktinformation

Vores velkendte læbestift er blevet forbedret for at give dine læber MERE med en silkeblød mat finish og en formel, der er god for læberne - den ser rigere ud, føles bedre og holder længere. Få MERE FARVE med dækkende, pigmentrig finish i vores bredeste udvalg af [40] artist-godkendte nuancer. Få MERE KOMFORT med en cremet blanding af kokosolie, økologisk sheasmør og økologisk kakaosmør, der plejer og nærer læberne. Få MERE PLEJE med øjeblikkelig og otte timers fugt. Få MERE LANGTIDSHOLDBARHED med 12 timers farve, der ikke blegner og efterlader læberne synligt fyldigere fra det allerførste strøg. Få et MERE LUKSURIØST look med et højglans emballagedesign på ydersiden og en M·A·C-præget patron på indersiden. Og endelig, få MERE ANSVARLIGHED med et læbestiftetui, der indeholder mindst 30% PCR-materiale. Den ikoniske matte læbestift, der ændrede den verden, vi lever i, har fået en opgradering, men hver velkendt og frisk nuance har stadig den signaturvaniljeduft, du allerede elsker (eller snart vil elske...).

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
Vægt: 35g
Artikel nr.: NY9NP60000
EAN: 0773602685516
Varenr.: B089723
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Get The Hint? - 3,5 g
233 kr
Til butik
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Get The Hint? - 3,5 g billede

Produktinformation

Ikonisk elegance med silkeblød mat finish MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Get The Hint? repræsenterer den ultimative evolution af den legendariske matte læbestift, som revolutionerede skønhedsindustrien. Denne avancerede formel kombinerer fuld pigmentering med en silkeblød mat finish, der leverer exceptionel komfort og holdbarhed. Beriget med en luksuriøs blanding af kokosolie, økologisk sheasmør og økologisk kakaosmør, plejer den læberne samtidig med, at den giver en rig, intensiv farveudbetaling. Med tolv timers holdbarhed og otte timers fugttilførsel tilbyder denne læbestift en transformerende oplevelse, hvor luksus møder performance. Den ikoniske vaniljeduft og det elegante design med genkendelig M·A·C-signatur på indersiden gør hver påføring til et sofistikeret ritual. Som et udtryk for MACs engagement i bæredygtighed indeholder etuiet mindst 30% genanvendt materiale, hvilket forener skønhed med ansvar. Hvad der gør denne læbestift ekstraordinær Silkeblød mat finish med fuld dækning og intensiv pigmentering Luksuriøs plejende formel med kokosolie, økologisk sheasmør og kakaosmør Exceptionel holdbarhed med 12 timers farvebestandighed Otte timers fugttilførsel for optimal læbekomfort Sådan påfører du for perfekt resultat Påfør læbestiften direkte på læberne for øjeblikkelig fuld dækning og silkeblød mat finish. Oplev den ikoniske elegance, som har defineret moderne skønhed i årtier. Opdag MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Get The Hint? allerede i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.5 g
Artikel nr.: 124221
EAN: 0773602685516
Varenr.: 124221
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Get The Hint?
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk165 kr165 krKøb
2Bangerhead DK195 kr195 krKøb
3NordicFeel DK233 kr233 krKøb
4Lyko DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g)

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick P6 Get The Hint? (3.50 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr44 kr (21%)
30. maj 2026209 kr44 kr (27%)
28. maj 2026165 kr44 kr (21%)
27. maj 2026209 kr16 kr (8%)
23. maj 2026193 kr1 kr (1%)
22. maj 2026192 kr28 kr (17%)
20. maj 2026164 kr27 kr (14%)
17. maj 2026191 kr1 kr (1%)
15. maj 2026192 kr1 kr (1%)
10. maj 2026193 kr16 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret