Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g)

MACLæbestiftEAN: 0773602685578
Pris fra 165 krtil 239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131 kr 8. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Macximal Silky Matte Lipstick 3.5 g - Antique Velvet
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Macximal Silky Matte Lipstick 3.5 g - Antique Velvet billede

Produktinformation

MAC Macximal Silky Matte Lipstick - Antique Velvet er en fantastisk og langtidsholdbar læbestift. MAC's velkendte læbestift er blevet forbedret for at give dine læber endnu mere. Derfor har den nu en silkeblød, mat finish. Formlen er udviklet til at

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602685578
Varenr.: 109424
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
MAC Macximal Silky Matte Lipstick 3.5 g #622 Antique Velvet
174 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Macximal Silky Matte Lipstick Antique Velvet 3,5 g
-42%182 kr
Før 314 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g)
-7%205 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Antique Velvet - 3,5 g
233 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick Antique Velvet
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk165 kr165 krKøb
2Teknikproffset DK174 kr223 krKøb
3Cocopanda DK182 kr182 krKøb
4Bangerhead DK205 kr205 krKøb
5NordicFeel DK233 kr233 krKøb
6Lyko DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g)

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for MAC Cosmetics Macximal Silky Matte Lipstick 3K Antique Velvet (3.50 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr19 kr (13%)
20. maj 2026146 kr55 kr (27%)
17. maj 2026201 kr1 kr (0%)
15. maj 2026202 kr1 kr (0%)
10. maj 2026203 kr1,29 kr (1%)
24. apr. 2026204,29 kr11,71 kr (5%)
23. apr. 2026216 kr30 kr (16%)
21. apr. 2026186 kr7,5 kr (4%)
20. apr. 2026193,5 kr7,5 kr (4%)
15. apr. 2026186 kr21 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret