Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g

MACLæbestiftEAN: 0773602679416
Pris fra 184 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
MAC Locked Kiss Ink 24HR Lipcolour 1.8 g Mull It Over & Over
184 kr
Til butik
MAC Locked Kiss Ink 24HR Lipcolour 1.8 g Mull It Over & Over billede

Produktinformation

Varemærke: MAC, Navn: MAC Locked Kiss Ink 24HR Lipcolour 1.8 g.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
EAN: 0773602679416
Varenr.: D25830
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Locked Kiss 24Hr Lipstick 1.8 g - Mull It Over & Over
-25%206,25 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Locked Kiss 24Hr Lipstick 1.8 g - Mull It Over & Over billede

Produktinformation

MAC Locked Kiss 24Hr Lipstick - Mull It Over & Over er en fantastisk læbestift. Få op til 24 timers fyldig, mat farve med denne kyssesikre læbestift, der ikke smitter af. MAC's mest holdbare læbestift til dato har en ultrapræcis slank stift og giver

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602679416
Varenr.: 106050
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over
-7%255 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over billede

Produktinformation

Farve: låst. Komfort: tonsvis. Få op til 24 timers fyldig, mat farve med vores kyssesikre læbestift, der ikke smitter af. Vores mest holdbare læbestift til dato har en ultrapræcis slank stift og giver ubesværet læberne en fuldt dækkende og ultracremet mat finish. Vores eksklusive FlexiLock-teknologi sørger for holdbar, fleksibel dækning og blødere, glattere læber. Den læbeplejende formel er spækket med plejende passionsfrugtolie, der føles behagelig, som om du næsten ikke har noget på læberne. Den påføres jævn og trækker ikke huden - og der er intet behov for opfriskninger. Du skal blot dreje den op og lade den glide hen over huden, og når du er tilfreds med dit look, skal du sætte hætten på igen, indtil du hører et klik.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Læbestift
Vægt: 310g
Artikel nr.: NXPW170000
EAN: 0773602679416
Varenr.: B087134
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g
290 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK184 kr233 krKøb
2NiceHair.dk206,25 kr206,25 krKøb
3Bangerhead DK255 kr255 krKøb
4NordicFeel DK290 kr290 krKøb
5Lyko DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 232,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for MAC Cosmetics Locked Kiss 24Hr Lipstick Mull It Over & Over - 1,8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026184 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026188 kr44,9 kr (19%)
14. apr. 2026232,9 kr26,65 kr (13%)
11. apr. 2026206,25 kr8,25 kr (4%)
3. apr. 2026198 kr
24. mar. 2026197,2 kr4,34 kr (2%)
16. mar. 2026192,86 kr5,14 kr (3%)
15. mar. 2026198 kr5,14 kr (3%)
10. mar. 2026192,86 kr5,14 kr (3%)
4. dec. 2025198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret