Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g

MACØjenskyggeEAN: 0773602752263
Pris fra 156 krtil 215 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope 1g
-41%156 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope 1g billede

Produktinformation

MAC Eye Shadow Shadeshift Chrome er en farveskiftende øjenskygge med intens, iriserende glans og multidimensionel chrome-finish.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: S5SK020000
EAN: 0773602752263
Varenr.: 3340069
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Eye Shadow Shadeshift Chrome 1 g - Kaleidoscope
-25%157,5 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Eye Shadow Shadeshift Chrome 1 g - Kaleidoscope billede

Produktinformation

MAC Eye Shadow Shadeshift Chrome 1 gr. - Kaleidoscope er en farveskiftende chrome-øjenskygge i pudderform med en intens, iriserende farve. Øjenskyggen har en højintens, iriserende finish og en innovativ, ultrareflekterende formel, der ændrer farve, når de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602752263
Varenr.: 119849
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Eye Shadow Metallic Shadeshift Chrome Kaleidoscope
-7%195 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Eye Shadow Metallic Shadeshift Chrome Kaleidoscope billede

Produktinformation

Eye Shadow Pro Palette Refill Pan Glitter er en refillversion af den glitrende øjenskygge i pudderform, som giver en multidimensionel, perlemorsagtig finish. Det gør produktet: Den glitrende øjenskygge holder i hele 12 timer på øjenlåget. Hver glinsende nuance leverer intens shine med lysende, prismatiske pigmenter, der danser i solens skær - og giver et ultrareflekterende, disco-værdigt blik. Fej øjenskyggen hen over øjenlågene, pop lidt ekstra farve i inderste øjenkrog, eller læg dette crease- og fade-resistente øjenskyggeprodukt oven på enhver anden øjenskygge for en showstopper-effekt med glitrende finish. Fakta: 12-timers holdbarhed Modstår at sætte sig i linjer, creaser ikke og falmer ikke Drysser ikke Farveægte holdbarhed Testet af øjenlæger Sikker for kontaktlinsebruger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
0
Artikel nr.: S5SK020000
EAN: 0773602752263
Varenr.: B099212
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g
206 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK156 kr156 krKøb
2NiceHair.dk157,5 kr157,5 krKøb
3Bangerhead DK195 kr195 krKøb
4NordicFeel DK206 kr206 krKøb
5Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for MAC Cosmetics Eye Shadow Shadeshift Chrome Kaleidoscope - 1 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026156 kr39 kr (20%)
20. maj 2026195 kr17 kr (10%)
17. maj 2026178 kr17 kr (9%)
16. maj 2026195 kr16 kr (9%)
15. maj 2026179 kr16 kr (8%)
14. maj 2026195 kr15 kr (8%)
13. maj 2026180 kr15 kr (8%)
10. maj 2026195 kr15 kr (8%)
9. maj 2026180 kr15 kr (8%)
6. maj 2026195 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret