Gå til hovedindhold

EL-Grossisten MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort

EL-GrossistenSanitetEAN: 7331178111414
Pris fra 309 krtil 385 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grenrør 87.5° 65 -50mm - MA
309 kr
Til butik
Grenrør 87.5° 65 -50mm - MA billede

Produktspecifikationer

Mærke: GUSTAVSBERG
Kategori: Diverse afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 1193031
EAN: 7331178111414
Varenr.: 3523219
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MA grenrør Ø75x58x75 - 88,5°
310,01 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort
362 kr
Til butik
MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort billede

Produktinformation

Grenrør MA 87,5 grader 65 -50 mm Sort støbejern med epoxy coating Til regnvand og spildevand Støj reducerende Indendørs afløb Kan tilsluttes til PP / PVC / HDPE / Rustfri / tilsluttes med Jet reduktion eller Jet kobling

Produktspecifikationer

Kategori: Grenrør til MA Støbejernsrør
EAN: 7331178111414
Varenr.: 222544
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort
385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
2EL-GROSSISTEN310,01 kr310,01 krKøb
3Elvvs.dk362 kr362 krKøb
4vvsfittings.dk385 kr385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort

PriceData har fulgt prisen på MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort i 164 dage. Laveste pris i perioden er 302 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for MA Grenrør 87,5 gr. 65 -50 mm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026309 kr1,01 kr (0%)
9. maj 2026310,01 kr8,99 kr (3%)
6. maj 2026319 kr17 kr (5%)
5. maj 2026336 kr17 kr (5%)
30. apr. 2026319 kr17 kr (5%)
13. apr. 2026336 kr30 kr (10%)
27. feb. 2026306 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026307 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026308 kr1 kr (0%)
15. feb. 2026309 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret