Gå til hovedindhold

M2 Beauté M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches

M2 BeautéMaskerEAN: 4260180218145
Pris fra 312 krtil 434 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
M2 Beauté Ultra Pure Solutions - Skin Eye Mask, 30 ml.
-55%312 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
M2 Beauté Ultra Pure Solutions - Skin Eye Mask, 30 ml. billede

Produktinformation

M2 Beauté Second Skin Mask Brown Alga er en avanceret ansigtsmaske, der er formuleret med brunalger og en række andre aktive ingredienser for at give din hud en intens fugtgivende og opfriskende behandling. Denne maske er en del af M2 Beauté's Second...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: M2 Beauté
Kategori: M2 Beauté
EAN: 4260180218145
Varenr.: M2BEA0026
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
M2 Beauté Set M2 Beaute Ultra Pure Solutions Collagen Moisturizing Eye Cream Mas
313 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
M2 Beauté Ultra Pure Solutions Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen 30 ml
373 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen 30 ml
379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches
434 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop312 kr312 krKøb
2Proshop DK313 kr352 krKøb
3CS MEGASTORE DK373 kr412 krKøb
4Beautycos DK379 kr408 krKøb
5Teknikproffset DK434 kr483 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches

PriceData har fulgt prisen på M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches i 173 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 376 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for M2 Beaute Hybrid Second Skin Eye Mask Collagen Set 30 ml Activator 30ml + 7 Eye Contour Patches de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026312 kr1 kr (0%)
20. maj 2026313 kr1 kr (0%)
15. maj 2026312 kr1 kr (0%)
10. jan. 2026313 kr19 kr (6%)
8. jan. 2026332 kr1 kr (0%)
3. jan. 2026331 kr16 kr (5%)
29. dec. 2025347 kr8,6 kr (2%)
28. dec. 2025355,6 kr8,6 kr (2%)
26. dec. 2025347 kr35 kr (11%)
23. dec. 2025312 kr64 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret