Gå til hovedindhold

M2 Beauté M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth

M2 BeautéMascaraNanoteknologi for vippevækstProfessionel vippepleje og makeupEAN: 4260180219005

M2 Beauté Black Nano Mascara med nanoteknologi stimulerer vippevækst og giver øjeblikkeligt volumen. Nærende ingredienser som peptider og kollagen. Læs mere

Pris fra 121,48 krtil 225 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 103,52 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.48 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
M2 Beaute Black Nano Mascara - Dame - 6 ml
121,48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
M2 Beauté Black Nano Mascara Nutrition & Natural Growth 6 ml
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth
162 kr
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
M2 Beauté Black Nano Mascara, 6ml
-45%165 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
M2 Beauté Black Nano Mascara Nutrition & Natural Growth 6 ml
175 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
M2 Beaute sort Nano Mascara Nutrition & Natural Growth 6 ml
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK121,48 kr160,48 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
4HairOutlet165 kr165 krKøb
5Beautycos DK175 kr204 krKøb
6NiceHair.dk225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

M2 Beauté Black Nano Mascara Nutrition & Natural Growth 6ml

M2 Beauté

M2 Beauté Black Nano Mascara med nanoteknologi stimulerer vippevækst og giver øjeblikkeligt volumen. Nærende ingredienser som peptider og kollagen.

• mascara
• vipper
• vækst
• volumen
• nanoteknologi
• peptider
• kollagen
• vippepleje
• øjenmakeup
• beauty
• Professionel vippepleje og makeup
• Nanoteknologi for vippevækst

Beskrivelse

M2 Beauté Black Nano Mascara er en revolutionerende mascara med avanceret nanoteknologi som både giver øjeblikkeligt smukke vipper og stimulerer vippernes naturlige vækst over tid. Den unikke formel kombinerer peptider, kollagen, hyaluronsyre, acai og provitamin B5 for at nære, beskytte og styrke vipperne. Den specialdesignede børste former vipperne i en smuk bue, mens nanoteknologien sikrer intens sort farve og længere udseende med få strøg. Mascaraen tilfører fugt og gør vipperne mere elastiske for at forhindre knæk. Dermatologisk testet, silikonefri og ikke testet på dyr - perfekt til dig som ønsker både øjeblikkeligt resultat og langsigtet vippepleje.

Specifikationer

Farve:Intenst sort
Effekt:Øjeblikkeligt volumen + langsigtet vækst
Indhold:6ml mascara
Anvendelse:Påføres fra rod til spids
Egenskaber:Silikonefri, dermatologisk testet
Børstedesign:Specialdesignet til buede vipper
Nanoteknologi:Avanceret formel for længere vipper
Aktive ingredienser:Peptider, kollagen, hyaluronsyre, acai, provitamin B5

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang tid tager det at se resultater på vippevækst?

Du vil se øjeblikkelige resultater med volumen og længde, mens den naturlige vækstfremmende effekt viser sig efter 4-6 ugers regelmæssig brug.

Kan mascaraen bruges sammen med vippe-extensions?

Ja, mascaraen er skånsom og kan bruges sammen med extensions. Den nærende formel hjælper faktisk med at beskytte både naturlige vipper og extensions.

Er mascaraen vandfast og hvordan fjernes den?

Mascaraen er ikke vandfast, hvilket gør den lettere at fjerne med almindelig makeup-fjerner. Dette er skånsomt for vipperne og bevarer deres sundhed.

Indeholder produktet parfume eller allergifremkaldende stoffer?

Mascaraen er dermatologisk testet og silikonefri. Den indeholder ikke parfume og er formuleret til at minimere risikoen for allergiske reaktioner, men tjek altid ingredienslisten hvis du har specifikke allergier.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth

PriceData har fulgt prisen på M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth i 179 dage. Laveste pris i perioden er 121,48 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 121,48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for M2 Beaute Black Nano Mascara 6 ml Nutrition & Natural Growth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026121,48 kr19,52 kr (14%)
12. maj 2026141 kr8 kr (5%)
5. maj 2026149 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026147 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026145 kr13 kr (10%)
19. apr. 2026132 kr15 kr (10%)
18. apr. 2026147 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026149 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026148 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026149 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret