Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.)

EL-GrossistenRedskaberEAN: 4084900550786
Pris fra 15 krtil 123,31 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 108,31 kr (88% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lyra universal markeringskridt, hvid
15 kr
Til butik
Lyra universal markeringskridt, hvid billede

Produktinformation

Lyra oliekridt i en brudresistent, professionel kvalitet med meget høj pigmentering.Kridtet er velegnet til markering på ru overflader. Diameter: 12 mm, Længde: 120 mm Velegnet til tørt og vådt træ Oliebaseret

Produktspecifikationer

Kategori: Mærkekridt
EAN: 4084900550786
Varenr.: 237412
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.)
56 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mærkekridt hvid Lyra 797 a12st
123,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk15 kr15 krKøb
2CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
3EL-GROSSISTEN123,31 kr123,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.)

PriceData har fulgt prisen på Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Mærkekridt universal hvid - Lyra 797001 (stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202615 kr1,25 kr (8%)
28. maj 202616,25 kr1,25 kr (8%)
25. maj 202615 kr2,5 kr (14%)
24. maj 202617,5 kr1,25 kr (8%)
23. maj 202616,25 kr1,25 kr (8%)
20. maj 202615 kr1,25 kr (8%)
19. maj 202616,25 kr1,25 kr (8%)
12. maj 202615 kr1,25 kr (8%)
6. maj 202616,25 kr1,25 kr (7%)
5. maj 202617,5 kr1,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret