Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland

L'Oréal ParisLip glossEAN: 3600523465255
Pris fra 79 krtil 142 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 16. maj

Sammenlign priser på Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink
79 kr
Til butik
L'Oréal Paris Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink billede

Produktinformation

Tag dine læber til Paradis med den nye Glow Paradise Balm-in-Lipstick. En pigmenteret læbestift, der plejer på samme måde som en læbepomade.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: A9270501
EAN: 3600523465255
Varenr.: 3128378
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink Wonderland
-30%90 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink Wonderland billede

Produktinformation

Tag dine læber til Paradis med den nye Glow Paradise Balm-in-Lipstick. En farvet læbestift der plejer som en læbepomade. Minimum 92% ingredienser af naturlig oprindelse. Beriget med granatæbleolie for fugt og squalane fra sukkerrør for at beskytte læberne. Resultatet er en cremet læbebalsam, som fugter dine læber. Læberne føles øjeblikkeligt plejede, nærede og fyldigere. Efterlader dine læber med sund glød uden at klistre. - Velegnet til sensitive læber - Testet under dermatologisk kontro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 25g
Artikel nr.: A92705
EAN: 3600523465255
Varenr.: B047463
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink Wonderland
120 kr
Til butik
Loreal Paris Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink Wonderland billede

Produktinformation

Tag dine læber til Paradis med den nye Glow Paradise Balm-in-Lipstick. En farvet læbestift der plejer som en læbepomade. Minimum 92% ingredienser af naturlig oprindelse. Beriget med granatæbleolie for fugt og squalane fra sukkerrør for at beskytte læberne. Resultatet er en cremet læbebalsam, som fugter dine læber. Læberne føles øjeblikkeligt plejede, nærede og fyldigere. Efterlader dine læber med sund glød uden at klistre. - Velegnet til sensitive læber - Testet under dermatologisk kontrol Loreal Paris Glow Paradise Balm-in-Lipstick 111 Pink Wonderland...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: A9270500
EAN: 3600523465255
Varenr.: 1185-640-0111
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland
142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK79 kr79 krKøb
2Bangerhead DK90 kr90 krKøb
3Lyko DK120 kr120 krKøb
4Spartoo DK142 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland

PriceData har fulgt prisen på Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland i 181 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Læbestift L'oréal Glow Paradise Tinted Lipstick - 111 Pink Wonderland de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202679 kr16 kr (25%)
16. maj 202663 kr21 kr (25%)
12. maj 202684 kr1 kr (1%)
10. maj 202683 kr3 kr (3%)
9. maj 202686 kr3 kr (4%)
7. maj 202683 kr20 kr (32%)
26. apr. 202663 kr16 kr (20%)
25. apr. 202679 kr16 kr (25%)
19. apr. 202663 kr23 kr (27%)
17. apr. 202686 kr17 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret