Gå til hovedindhold

Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm

House DoctorLysestagerEAN: 5707644479630
Pris fra 560 krtil 799,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 239,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 560 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Move lysestage messing
-30%560 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Move lysestage messing billede

Produktinformation

House Doctor Move lysestage messing

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Lysestager
EAN: 5707644479630
Varenr.: 29181-01
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Lysestage - Move - Messing - H 17 Cm
689,95 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm
699 kr
Til butik
Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm billede

Produktinformation

Forvandl dit hjem til et varmt og indbydende sted med den elegante Move lysestage fra House Doctor. Denne udsøgte lysestage, som er en del af Move-serien, er skabt med et øje for skulpturelle detaljer og moderne designæstetik. Fremstillet i skinnende mess...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Lysestager
Farve: Messing
EAN: 5707644479630
Varenr.: 23453
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Move Lysestage med 6 arme, messing
-10%720 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Lysestage m. 6 arme, Move, Messing
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK560 kr560 krKøb
2Gucca.dk689,95 kr689,95 krKøb
3Likehome.dk699 kr699 krKøb
4Rikki Tikki Shop720 kr720 krKøb
5Bolig & Haven799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm

PriceData har fulgt prisen på Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm i 186 dage. Laveste pris i perioden er 459,95 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 690 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 560 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Lysestage House Doctor Move 6-armet i messing skulpturel dekoration H8-17 x L50 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026560 kr27 kr (5%)
11. apr. 2026587 kr27 kr (5%)
14. mar. 2026560 kr27 kr (5%)
13. mar. 2026587 kr3,27 kr (1%)
12. mar. 2026583,73 kr23,73 kr (4%)
22. feb. 2026560 kr79,95 kr (12%)
14. feb. 2026639,95 kr50,05 kr (7%)
13. feb. 2026690 kr106,51 kr (18%)
12. feb. 2026583,49 kr23,49 kr (4%)
8. feb. 2026560 kr79,95 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret