Gå til hovedindhold

FLOWCONCEPT Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft

FLOWCONCEPTSanitetEAN: 5706224044459
Pris fra 173 krtil 236,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 63,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 25. maj

Sammenlign priser på Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lynkobling serie 1625 ug 1/2 1/2 udvendig gevind
173 kr
Til butik
Lynkobling serie 1625 ug 1/2 1/2 udvendig gevind billede

Produktinformation

Serie 1625 er konvertible med Cejn 320, Rectus 25/26, JWL 520/53. Tilslutning: 1/2´´ Udvendigt gevind

Produktspecifikationer

Kategori: 504744112 - 512316589
EAN: 5706224044459
Varenr.: 230561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lynkobling serie 1625 premium - 1/2 udv. gev, std. Europrofil, t/luft
209 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft
236,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk173 kr173 krKøb
2CS MEGASTORE DK209 kr248 krKøb
3vvsfittings.dk236,25 kr236,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft

PriceData har fulgt prisen på Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft i 174 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rectus 1625 lynkobling G1/2'' udvendigt gevind premium, std. Europrofil, t/luft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026173 kr10 kr (6%)
25. maj 2026163 kr46 kr (22%)
24. maj 2026209 kr46 kr (28%)
6. maj 2026163 kr73,25 kr (31%)
5. maj 2026236,25 kr73,25 kr (45%)
24. apr. 2026163 kr112 kr (41%)
23. apr. 2026275 kr112 kr (69%)
24. mar. 2026163 kr73,25 kr (31%)
23. mar. 2026236,25 kr73,25 kr (45%)
20. mar. 2026163 kr73,25 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret