Gå til hovedindhold

Lyngsøe Rainwear Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig

Lyngsøe RainwearSkjorter og toppeEAN: 5708217044552
Pris fra 1.427,5 krtil 1.429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1,5 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 30. maj

Sammenlign priser på Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1427.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig
1.427,5 kr
Til butik
Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig billede

Produktinformation

Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 OBS!: dragten er lille i størrelsen og vi anbefaler derfor at du går en størrelse op. Lyngsøe regnkedeldragt F1073 er designet til at holde dig tør og beskyttet i vådt og blæsende vejr. Dragten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Regntøj
EAN: 5708217044552
Varenr.: 47190598746449
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS
1.429 kr
Til butik
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS billede

Produktinformation

Vinterdragt til kvinder med maksimal komfort og bevægelsesfrihed Med denne sorte vinterdragt til kvinder fra Lyngsøe får du en pålidelig ledsager til de kolde og våde måneder. Dragten er designet med 4-vejs stretch, så du kan bevæge dig frit, uanset om du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: XS
EAN: 5708217044552
Varenr.: 910165255
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS
1.429 kr
Til butik
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS billede

Produktinformation

Vinterdragt til damer med maksimal bevægelsesfrihed og komfort Med denne sorte vinterdragt til damer fra Lyngsøe får du en trofast følgesvend til de kolde og våde måneder. Dragten er udviklet til dig, der ikke vil gå på kompromis med hverken varme, bevæge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: XS
EAN: 5708217044552
Varenr.: 910165255
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS
1.429 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS
1.429 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngsøe termodragt dame, sort, str. XS
1.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.427,5 kr1.427,5 krKøb
2BilligVVS DK1.429 kr1.429 krKøb
3Greenline1.429 kr1.429 krKøb
4LavprisEl1.429 kr1.429 krKøb
5LavprisVVS1.429 kr1.429 krKøb
6LavprisVærktøj1.429 kr1.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig

PriceData har fulgt prisen på Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig i 154 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 1.427,5 kr er 26% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lyngsøe Vinter jumpsuit i strækbar og letvægts kvalitet F1073 - Dame - Black / XS | Regntøj | EN 343 4-1-X | Kuldebestandig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.427,5 kr428,5 kr (43%)
30. maj 2026999 kr428,5 kr (30%)
29. maj 20261.427,5 kr428,5 kr (43%)
20. maj 2026999 kr428,5 kr (30%)
19. maj 20261.427,5 kr428,5 kr (43%)
13. maj 2026999 kr428,5 kr (30%)
12. maj 20261.427,5 kr1,5 kr (0%)
11. maj 20261.429 kr430 kr (43%)
15. apr. 2026999 kr428,5 kr (30%)
14. apr. 20261.427,5 kr428,5 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret