Gå til hovedindhold

Lemvigh-Muller Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre

Lemvigh-MullerRegnsætEAN: 5708217002439
Pris fra 617 krtil 618,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 368 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 617 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Regnsæt jakke/buks LR1389 Sort S
617 kr
Til butik
Regnsæt jakke/buks LR1389 Sort S billede

Produktspecifikationer

Kategori: Regnsæt
Farve: 1
Artikel nr.: LR1389-07-S
EAN: 5708217002439
Varenr.: 25181956
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre
618,75 kr
Til butik
Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre billede

Produktinformation

Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 er et fantastisk regnsæt, der er designet til at holde dig tør og komfortabel i selv det mest regnfulde vejr. Regnsættet er lavet af en blanding af 50% polyester og 50% polyurethan, hvilket giver det en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Jakker
EAN: 5708217002439
Varenr.: 47098120438097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK617 kr656 krKøb
2Sikkerhedsgiganten618,75 kr618,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre

PriceData har fulgt prisen på Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre i 155 dage. Laveste pris i perioden er 368 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 618,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 617 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Lyngsøe Regnsæt PU LR1389 - Black / XS | Jakker | DISCOUNT | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026617 kr43 kr (7%)
15. maj 2026574 kr43 kr (7%)
14. maj 2026617 kr43 kr (7%)
13. maj 2026574 kr44 kr (7%)
9. maj 2026618 kr32 kr (5%)
2. maj 2026586 kr29 kr (5%)
1. maj 2026615 kr247 kr (67%)
3. apr. 2026368 kr150 kr (29%)
7. mar. 2026518 kr97 kr (16%)
6. mar. 2026615 kr97 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret