Gå til hovedindhold

Lyngsøe Rainwear Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre

Lyngsøe RainwearRegnbukserEAN: 5708217953632
Pris fra 394 krtil 401,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,25 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngsøe regnbukser recycle XL - Recycled sort regnbukser i PU kvalitet
394 kr
Til butik
Lyngsøe regnbukser recycle XL - Recycled sort regnbukser i PU kvalitet billede

Produktspecifikationer

Kategori: Regnbukser
Farve: 1
Artikel nr.: RC1351-07 XL
EAN: 5708217953632
Varenr.: 20527872
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre
401,25 kr
Til butik
Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre billede

Produktinformation

Lyngsøe regnbukser RC1351 Lyngsøeregnbukser RC1351 er lavet af genbrugsmateriale, der kommer fra 10 1,5L flasker, hvilket gør dem til et miljøvenligt valg. Bukserne er fremstillet af 65% polyester og 35% polyurethan, hvilket sikrer en behagelig og holdbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Regntøj
EAN: 5708217953632
Varenr.: 47190595699025

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
2Sikkerhedsgiganten401,25 kr401,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre

PriceData har fulgt prisen på Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre i 165 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Lyngsøe regnbukser RC1351 - Black / XL | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026394 kr10 kr (3%)
22. maj 2026384 kr1 kr (0%)
14. maj 2026385 kr1 kr (0%)
13. maj 2026386 kr2 kr (1%)
11. maj 2026384 kr2 kr (1%)
9. maj 2026386 kr2 kr (1%)
8. maj 2026384 kr2 kr (1%)
2. maj 2026386 kr1 kr (0%)
1. maj 2026385 kr34 kr (10%)
30. apr. 2026351 kr44 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret