Gå til hovedindhold

Lyngsøe Rainwear Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre

Lyngsøe RainwearFrakker og jakkerEAN: 5708217953717
Pris fra 493 krtil 623,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 130,75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngsøe regnjakke recycle L - Recycled sort regnjakke i PU kvalitet
493 kr
Til butik
Lyngsøe regnjakke recycle L - Recycled sort regnjakke i PU kvalitet billede

Produktspecifikationer

Kategori: Regnjakker
Farve: 1
Artikel nr.: RC1357-07 L
EAN: 5708217953717
Varenr.: 20527873
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre
623,75 kr
Til butik
Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre billede

Produktinformation

Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 Lyngsøe Jakke RC1357 er en moderne og funktionel jakke, der er ideel til udendørsaktiviteter i dårligt vejr. Jakken er fremstillet af genanvendt materiale, da den er lavet af 12 genbrugte 1,5 liters flasker.

Produktspecifikationer

Kategori: Jakker
EAN: 5708217953717
Varenr.: 47190597108049

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK493 kr532 krKøb
2Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre

PriceData har fulgt prisen på Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre i 166 dage. Laveste pris i perioden er 456 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Lyngsøe Recycled regnjakke i PU kvalitet RC1357 - Black / L | Jakker | DISCOUNT | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026493 kr86 kr (15%)
30. maj 2026579 kr5 kr (1%)
22. maj 2026574 kr1 kr (0%)
14. maj 2026575 kr1 kr (0%)
12. maj 2026576 kr1 kr (0%)
11. maj 2026575 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026576 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026577 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026576 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026577 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret