Gå til hovedindhold

Lyngsøe Rainwear Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre

Lyngsøe RainwearSanitetEAN: 5708217007908
Pris fra 342 krtil 430 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngsøe regnbukser L - Hi-vis gul, vind & vandtæt, elastik i taljen, LR52
342 kr
Til butik
Lyngsøe regnbukser L - Hi-vis gul, vind & vandtæt, elastik i taljen, LR52 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Regnbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 10519484
EAN: 5708217007908
Varenr.: 24849682
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lyngsøe regnbukser vind & vandtæt, elastik i taljen, LR52, str. L Hi-vis gul
368 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre
430 kr
Til butik
Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre billede

Produktinformation

Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 Lyngsøe regnbukser LR52 er en fantastisk løsning til at holde dig tør og beskyttet i regnfuldt vejr. Disse regnbukser er fremstillet af 50% polyester og 50% polyurethan og har en vægt på 190 g/m², hvilket gør d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Regntøj
EAN: 5708217007908
Varenr.: 47190573154641

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
2Elvvs.dk368 kr368 krKøb
3Sikkerhedsgiganten430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre

PriceData har fulgt prisen på Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre i 148 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lyngsøe hi-vis regnbukser i PU kvalitet LR52 - Hi Vis Saturn Yellow / L | Regntøj | EN 343 4-1-X | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026342 kr39 kr (13%)
15. mar. 2026303 kr51 kr (14%)
7. jan. 2026354 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret