Gå til hovedindhold

Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal

Lyngby GlasGlasEAN: 5722009160992
Pris fra 239,95 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 229,05 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 30. maj

Sammenlign priser på Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngby Glas - Melodia Hvidvin, 4 stk.
-49%239,95 kr
Før 469,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lyngby Glas - Melodia Hvidvin, 4 stk. billede

Produktinformation

Vinens farve fremhæves elegant, når glassets smukke mønster reflekterer omgivelsernes lys og skygger. Tåler opvaskemaskine. 21 cl, højde 19 cm, 4 stk.Den smukke glasserie er fremstillet af ultraklart krystalglas ved brug af de fineste råmaterialer for at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lyngby Glas
EAN: 5722009160992
Varenr.: LG916099
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal
-47%249 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lyngby Glas - Melodia Hvidvinsglas - 21 Cl - 4 Stk
299,95 kr
Til butik
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lyngby Krystal Melodia Hvidvinsglas - 4 stk.
-30%328,3 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lyngby Glas Krystal Melodia Hvidvinsglas - 4 stk.
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop239,95 kr239,95 krKøb
2KitchenTime DK249 kr298 krKøb
3Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
4Fenomen.dk328,3 kr328,3 krKøb
5Kai Berntsen ApS469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal

PriceData har fulgt prisen på Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal i 173 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 239,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Lyngby Glas Melodia hvidvinsglas 21 cl 4-pak Krystal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026239,95 kr11,95 kr (5%)
30. maj 2026228 kr11,95 kr (5%)
27. maj 2026239,95 kr11,95 kr (5%)
25. maj 2026228 kr11,95 kr (5%)
24. maj 2026239,95 kr9,05 kr (4%)
23. maj 2026249 kr9 kr (4%)
22. maj 2026240 kr12 kr (5%)
17. maj 2026228 kr12 kr (5%)
10. maj 2026240 kr9 kr (4%)
9. maj 2026249 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret