Gå til hovedindhold

Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml

LöwengripShampoo og balsamEAN: 7350073862238
Pris fra 91 krtil 125 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo For Brown Hair Apple & Ced
-40%91 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo For Brown Hair Apple & Ced billede

Produktinformation

Good To Go Light Dry Shampoo er en plejende tørshampoo, der giver en silkeblød følelse ved hver brug. Absorberer overskydende fedt og giver en ren og nyvasket følelse mellem shampooerne. Indeholder provitamin B5 og kamilleekstrakt som beroliger og plejer hovedbunden. Velegnet til alle hårfarver.

Produktspecifikationer

Mærke: Löwengrip
Kategori: Tørshampoo
Artikel nr.: 38113
EAN: 7350073862238
Varenr.: 3129609
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo For Brown Hair (250ml)
-37%91 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lowengrip Good To Go Light Dry Shampoo - Brown Hair 250 ml
-25%108,75 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lowengrip Good To Go Light Dry Shampoo - Brown Hair 250 ml billede

Produktinformation

Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo - Brown Hair er en tørshampoo, som er udviklet specielt til **mørkt hår**. Ved at spray den i ved hårrødderne kan man **fjerne olier fra hovedbunden**, og derved kan man opnå et **rent og friskt look** helt uden at m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lowengrip
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 7350073862238
Varenr.: 99629
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml
115 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Löwengrip Apple & Cedarwood Good To Go Light Dry Shampoo for Brow
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK91 kr91 krKøb
2Bangerhead DK91 kr91 krKøb
3NiceHair.dk108,75 kr108,75 krKøb
4NordicFeel DK115 kr115 krKøb
5Lyko DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml

PriceData har fulgt prisen på Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Löwengrip Good To Go Light Dry Shampoo Apple & Cedarwood For Brown Hair - 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202691 kr7 kr (7%)
5. maj 202698 kr10 kr (9%)
2. maj 2026108 kr8 kr (7%)
21. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026115 kr6 kr (6%)
18. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026108 kr15 kr (12%)
21. mar. 2026123 kr8 kr (7%)
19. mar. 2026115 kr7 kr (6%)
18. mar. 2026108 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret