Gå til hovedindhold

Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml)

LumeneHighlightere og luminizereEAN: 6412600847574
Pris fra 153 krtil 208 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizer Rosy Dawn 15ml
-10%153 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizer Rosy Dawn 15ml billede

Produktinformation

Invisble Illumination er en vægtløs flyvende highlighter, der giver din hud glød.

Produktspecifikationer

Mærke: Lumene
Kategori: Rejsestørrelser makeup
Artikel nr.: 84757
EAN: 6412600847574
Varenr.: 3272138
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizer Rosy Dawn - 15 ml
193 kr
Til butik
Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizer Rosy Dawn - 15 ml billede

Produktinformation

Strålende glow med nordisk kraft Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizer er en flydende highlighter som forvandler din hud med øjeblikkelig glans og fugt. Dette veganske glow serum illuminator kombinerer fugtgivende nordiske alger med glansgivende nordisk mælkeurt og beroligende E-vitamin for et friskt, glowende finish som føles fjederlet på huden. Perfekt til at løfte din sminkrutine til et nyt niveau med et naturligt, strålende look som varer hele dagen. Hvorfor du vil elske denne flydende highlighter Giver øjeblikkelig glans og fugt med nordiske superingredienser Vegansk og fjederlet formel som føles behagelig på huden Indeholder beroligende E-vitamin som plejer huden mens den stråler Nem applicering med praktiske flydende highlighter dråber for perfekt dosering Klar til at give din hud det perfekte glowende finish? Oplev Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizer allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Lumene
Kategori: Highlighter
Størrelse: 15 ml
Artikel nr.: 114580
EAN: 6412600847574
Varenr.: 114580
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lumene Invisible Illumination Invisible Illumination Instant Illu
205 kr
Til butik
Lumene Invisible Illumination Invisible Illumination Instant Illu billede

Produktinformation

Invisible Illumination Instant Illuminizer fugter og tilfører din hud et dugfrisk look og en strålende glød. Den lette, opbyggelige formel er beriget med fugtgivende nordiske alger, glødforstærkende nordisk pileurt og beroligende E-vitamin, der skaber en mere jævn og øjeblikkeligt glødende teint. Anvendelse: Dup på pande, næse og kinder. Blend forsigtigt med en makeupbørste. Lumene Invisible Illumination Invisible Illumination Instant Illu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lumene
Kategori: Highlighter
Størrelse: 15.000000000
Artikel nr.: 84757
EAN: 6412600847574
Varenr.: 1188-748-0001
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml)
-25%208 kr
Før 277 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK153 kr153 krKøb
2NordicFeel DK193 kr193 krKøb
3Lyko DK205 kr205 krKøb
4Bangerhead DK208 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml)

PriceData har fulgt prisen på Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Lumene Invisible Illumination Instant Illuminizert Rosy Dawn (15 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026153 kr17 kr (10%)
19. maj 2026170 kr23 kr (12%)
5. maj 2026193 kr6 kr (3%)
4. maj 2026187 kr15 kr (9%)
1. maj 2026172 kr7 kr (4%)
30. apr. 2026179 kr7 kr (4%)
25. apr. 2026172 kr33 kr (16%)
9. apr. 2026205 kr3 kr (1%)
4. apr. 2026202 kr9 kr (5%)
31. mar. 2026193 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret