Gå til hovedindhold

Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml

LumeneFoundation og concealereEAN: 6412600834925
Pris fra 98 krtil 175 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml
98 kr
Til butik
Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 6412600834925
Varenr.: 6412600834925
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20
-28%128 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20 billede

Produktinformation

CC Colour Correcting Cream er en let, medium dækkende flydende foundation, der reducerer rødme og udjævner huden for at give en naturlig udstråling. Formlen er beriget med nordiske tyttebær for at udjævne hudtonen og fugtgivende nordisk kildevand. Den fordeler sig jævnt og reducerer misfarvninger og rødme for et øjeblikkeligt udjævnet resultat. Den klinisk testede fugtgivende effekt holder i mere end 8 timer. Produktet hjælper med at beskytte mod de skadelige virkninger af UVA- og UVB-stråling (SPF 20). Velegnet til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Mærke: Lumene
Kategori: CC-creme
Vægt: 39g
Artikel nr.: 779759
EAN: 6412600834925
Varenr.: B054812
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Fair - 30 ml
158 kr
Til butik
Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Fair - 30 ml billede

Produktinformation

Danmarks mest populære CC cream til perfekt jævn hudtone Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Fair er Danmarks bedst sælgende foundation 2021 og en genial 6-i-1-løsning for dig, der ønsker en smidig morgenrutine. Denne smarte CC cream reducerer rødme, jævner hudtonen ud og giver en naturlig glans samtidig med, at den genfugter og beskytter med SPF 20. Beriget med nordiske tyttebær, der balancerer hudtonen, og nordisk kildevand, der giver dyb genfugtning - alt sammen i en let, mellemdækkende formel, der passer til alle hudtyper. Derfor vil du elske denne CC cream 6-i-1 formel, der forenkler din sminkrutine med foundation, genfugtning og solbeskyttelse Reducerer synlig rødme og jævner ujævn hudtone effektivt ud Indeholder nordiske tyttebær og kildevand til naturlig pleje SPF 20 beskytter mod UVA- og UVB-stråling dagligt Sådan får du mest ud af din CC cream Påfør lidt creme på ansigtet med fingerspidserne eller med en foundationbørste, begynd i midten og stryg udad for et perfekt finish. Klar til at forenkle din morgenrutine? Prøv Danmarks mest elskede CC cream allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Lumene
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 81499
EAN: 6412600834925
Varenr.: 81499
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Fair 30ml
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 1.5 Fair
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix98 kr98 krKøb
2Bangerhead DK128 kr128 krKøb
3NordicFeel DK158 kr158 krKøb
4Cocopanda DK159 kr159 krKøb
5Lyko DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml

PriceData har fulgt prisen på Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 157,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lumene finland CC color correcting cream SPF20 1.5 fair 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202698 kr37 kr (27%)
17. maj 2026135 kr37 kr (38%)
3. maj 202698 kr9 kr (8%)
1. maj 2026107 kr9 kr (9%)
16. apr. 202698 kr32 kr (25%)
15. apr. 2026130 kr32 kr (33%)
9. mar. 202698 kr28 kr (22%)
8. mar. 2026126 kr28 kr (29%)
26. feb. 202698 kr34 kr (26%)
25. feb. 2026132 kr34 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret