Gå til hovedindhold

Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml

LumeneFoundation og concealereEAN: 6412600834901
Pris fra 129 krtil 175 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lumene color correcting cream ultra light SPF20 30ml
129 kr
Til butik
Lumene color correcting cream ultra light SPF20 30ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 6412600834901
Varenr.: 6412600834901
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20
-24%136 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20 billede

Produktinformation

CC Colour Correcting Cream er en let, medium dækkende flydende foundation, der reducerer rødme og udjævner huden for at give en naturlig udstråling. Formlen er beriget med nordiske tyttebær for at udjævne hudtonen og fugtgivende nordisk kildevand. Den fordeler sig jævnt og reducerer misfarvninger og rødme for et øjeblikkeligt udjævnet resultat. Den klinisk testede fugtgivende effekt holder i mere end 8 timer. Produktet hjælper med at beskytte mod de skadelige virkninger af UVA- og UVB-stråling (SPF 20). Velegnet til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Mærke: Lumene
Kategori: CC-creme
Vægt: 39g
Artikel nr.: 779737
EAN: 6412600834901
Varenr.: B054810
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light 30ml
-20%156 kr
Før 196 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml
158 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lumene CC CC Color Correcting Cream SPF21 00 Ultra Light
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix129 kr129 krKøb
2Bangerhead DK136 kr136 krKøb
3Cocopanda DK156 kr156 krKøb
4NordicFeel DK158 kr158 krKøb
5Lyko DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lumene CC Color Correcting Cream SPF20 Ultra Light - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026129 kr28 kr (28%)
27. apr. 2026101 kr13 kr (11%)
24. apr. 2026114 kr15 kr (12%)
16. apr. 2026129 kr14 kr (10%)
15. apr. 2026143 kr14 kr (11%)
18. mar. 2026129 kr3 kr (2%)
11. mar. 2026126 kr3 kr (2%)
9. mar. 2026129 kr6 kr (4%)
8. mar. 2026135 kr6 kr (5%)
26. feb. 2026129 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret