Gå til hovedindhold

None Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417

NoneDele til motorkøretøjerEAN: 8435412011467
Pris fra 286 krtil 429 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 31. maj

Sammenlign priser på Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 286 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145
-33%286 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 billede

Produktinformation

OEM nr. Volvo: 3584145, 3854145; Bombardier: 3854145 Motor: D4, D6

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: brændstof & Luftfiltre
EAN: 8435412011467
Varenr.: 53935862219081
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Luftfilter till vevhus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145
375 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk286 kr286 krKøb
2Watski DK375 kr375 krKøb
3Anyparts429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417

PriceData har fulgt prisen på Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417 i 86 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 286 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Luftfilter til krumtapshus Volvo D4, D6 OEM 3584145, 3854145 - 1517417 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026286 kr38 kr (15%)
1. jun. 2026248 kr1 kr (0%)
31. maj 2026247 kr2 kr (1%)
30. maj 2026249 kr19 kr (7%)
25. maj 2026268 kr102 kr (28%)
23. maj 2026370 kr102,4 kr (38%)
12. maj 2026267,6 kr161,4 kr (38%)
11. maj 2026429 kr161,4 kr (60%)
8. maj 2026267,6 kr53,52 kr (17%)
6. maj 2026321,12 kr26,76 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret