Gå til hovedindhold

No brand Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8"

No brandEludstyrEAN: 5709620208470
Pris fra 3.067,36 krtil 4.305 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.237,64 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.683 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3067.36 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kobberrør 20M 3/8" x 5/8" uden omløber, TF
3.067,36 kr
Til butik
Kobberrør 20M 3/8" x 5/8" uden omløber, TF billede

Produktinformation

Præisolerede dobbelt kobberrør 3/8" x 5/8" i kasse med 20m. Høj kvalitets præisoleret dobbelt kobber rør for montering af varmepumper. De har en god rør tykkelse, der betyder nemmere montering. De har en rigtig isoleringsgrad, der gør installati

Produktspecifikationer

EAN: 5709620208470
Varenr.: 15845251416399
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
"Kobberrør til varmepumpe, 20 meter 3/8 x 5/8"""
3.250 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8"
-19%3.499 kr
Før 4.345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8"
3.499 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Kobberrør til varmepumpe, 20 meter 3/8 x 5/8"""
3.699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8"
4.305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN3.067,36 kr3.067,36 krKøb
2LavprisEl3.250 kr3.250 krKøb
3LavprisVVS3.499 kr3.499 krKøb
4CompletVVS3.499 kr3.499 krKøb
5Greenline3.699 kr3.699 krKøb
6BilligVVS DK4.305 kr4.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8"

PriceData har fulgt prisen på Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.683 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 3.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.975 kr.

Den nuværende pris på 3.067,36 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 3/8" x 5/8" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.067,36 kr31,64 kr (1%)
23. maj 20263.099 kr31,64 kr (1%)
7. maj 20263.067,36 kr31,64 kr (1%)
6. maj 20263.099 kr31,64 kr (1%)
29. apr. 20263.067,36 kr384,36 kr (14%)
24. apr. 20262.683 kr384,36 kr (13%)
23. apr. 20263.067,36 kr384,36 kr (14%)
2. mar. 20262.683 kr384,36 kr (13%)
1. mar. 20263.067,36 kr384,36 kr (14%)
25. feb. 20262.683 kr316 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret