Gå til hovedindhold

No brand "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8"""

No brandEAN: 5709620208463
Pris fra 2.630 krtil 4.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.469 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.562 kr 25. maj

Sammenlign priser på "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2630 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
"Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8"""
2.630 kr
Til butik
"Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""" billede

Produktinformation

"Kobberrør til varmepumpe 20 meter i rulle Her får du et kobberrør på 20 meter, som gør det nemt at trække rør til din varmepumpe eller køleanlæg. Røret leveres i en praktisk rulle, så du kan tilpasse længden efter dit behov og undgå spild. Kobber

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Varme
Størrelse: "1/4"" x 5/8"" x 20m&quot
EAN: 5709620208463
Varenr.: 7878208464
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kobberrør 20M 1/4" x 5/8" uden omløber, TF
2.630,66 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4" x 5/8"
3.065 kr
Til butik
Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4" x 5/8" billede

Produktinformation

Kobberrør til varmepumpe fleksibel løsning til køling og varme Med dette kobberrør til varmepumpe får du en pålidelig og fleksibel løsning, der gør det let at føre kølemiddel mellem inde- og udedel. Røret leveres i en praktisk rulle på 20 meter og har di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Varmeventilation
Størrelse: 1/4" x 5/8" x 20m
EAN: 5709620208463
Varenr.: 7878208464
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8"""
4.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl2.630 kr2.630 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.630,66 kr2.630,66 krKøb
3BilligVVS DK3.065 kr3.065 krKøb
4Greenline4.099 kr4.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8"""

PriceData har fulgt prisen på "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""" i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.562 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.790 kr.

Den nuværende pris på 2.630 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for "Luftexpressen kobberrør til varmepumpe, 1/4"" x 5/8""" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.630 kr
30. maj 20262.630,66 kr68,66 kr (3%)
25. maj 20262.562 kr68 kr (3%)
14. maj 20262.630 kr68 kr (3%)
12. maj 20262.562 kr68,66 kr (3%)
11. maj 20262.630,66 kr68,66 kr (3%)
7. maj 20262.562 kr68 kr (3%)
29. apr. 20262.630 kr298,8 kr (10%)
28. apr. 20262.928,8 kr366,8 kr (14%)
24. apr. 20262.562 kr337 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret