Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone

EL-GrossistenFest og fejringEAN: 7391482073402
Pris fra 119 krtil 129,9 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,9 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118,52 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone
119 kr
Til butik
Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone billede

Produktinformation

Beskrivelse: Ca. diameter 15-17cm. Hver LED lys er på kun 0,15W. Bruger 5xAA batterier (medfølger ikke)

Produktspecifikationer

Kategori: Lucia Krone og Tilbehør
EAN: 7391482073402
Varenr.: 448860
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Lucia krone i guld 5 LED stager
124,45 kr
Til butik
Lucia krone i guld 5 LED stager billede

Produktinformation

Lucia kronen i guld med 5 LED-stager skaber en stemningsfuld og elegant belysning, der understøtter traditionen med moderne LED-teknologi. Med fem LED-lys fordelt på kronens arme giver den et klart og ensartet lys, som er både energibesparende og vedligeh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 7391482073402
Varenr.: 15255584506182
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lucia krone i guld 5 LED stager
124,46 kr
Til butik
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Luciakrone Guld LED - One size
129,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk119 kr119 krKøb
2EL-NETSALG124,45 kr124,45 krKøb
3EL-GROSSISTEN124,46 kr124,46 krKøb
4Partyking DK129,9 kr129,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone

PriceData har fulgt prisen på Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone i 182 dage. Laveste pris i perioden er 94,82 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 129,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Lucia Krone i guld med 5 led stager - Luciakrone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026119 kr5,45 kr (4%)
24. maj 2026124,45 kr5,45 kr (5%)
9. maj 2026119 kr
7. maj 2026118,53 kr
6. maj 2026119 kr
11. apr. 2026118,53 kr
4. mar. 2026118,52 kr
3. mar. 2026119 kr
20. feb. 2026118,52 kr
6. feb. 2026118,53 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret