Gå til hovedindhold

Filibabba Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales

FilibabbaBlebadebukserEAN: 5712804039968

Sammenlign priser på Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Filibabba Lucca Badeble - Multicolour - 1-2 ÅR
179,95 kr
Til butik
Filibabba Lucca Badeble - Multicolour - 1-2 ÅR billede

Produktinformation

Med de fineste badebukser til babyer bliver sommere i svømmehallen, på stranden eller i haven endnu mere fantastiske! De fine babybadebukser er lavet af neopren og har en fremragende pasform. Badebukserne giver UV50+ beskyttelse, føles bløde mod barnets følsomme hud og holder badebleen på plads.For at pleje badebleen bedst muligt, skal du skylle den grundigt under rindende vand efter brug, ellers kan farverne falme. Undgå at vride badetøjet, da dette kan reducere UV-beskyttelsen, og lad altid badetøjet tørre i skyggen, da direkte sollys kan forkorte holdbarheden.Specifikationer:Lavet af neopren, der holder badebleen på pladsUV50+ og med god pasformMaskinvask 30 grader, skåneprogram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: 211
Størrelse: 1-2 ÅR
EAN: 5712804039968
Varenr.: 9cbd2655-d65b-4edf-807f-e93c0e206332
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Filibabba Lucca Badeble - Multicolour - 1-2 ÅR
179,95 kr
Til butik
Filibabba Lucca Badeble - Multicolour - 1-2 ÅR billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Blebadebukser
Størrelse: 1-2 ÅR
EAN: 5712804039968
Varenr.: 9cbd2655-d65b-4edf-807f-e93c0e206332
Gå til FILIBABBA
TrustScore 4 ud af 53,9
Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales
179,95 kr
Til butik
Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales billede

Produktinformation

Med de fineste badebukser til babyer bliver sommerdagene i svømmehallen, på stranden eller i haven endnu mere fantastiske! De fine babybadebukser er lavet af neopren og har en fremragende pasform. Badebukserne sørger for UV50+ beskyttelse, føles behagelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FILIBABBA
Kategori: Spring/Summer26 lancering
EAN: 5712804039968
Varenr.: 56222

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK179,95 kr179,95 krKøb
2BabySam DK179,95 kr179,95 krKøb
3FILIBABBA179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales

PriceData har fulgt prisen på Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales i 49 dage. Den nuværende pris er 179,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lucca Blebadebukser 1-2 år Christian's Whale Tales de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026179,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret