Gå til hovedindhold

Monacor LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi

MonacorModstandeEAN: 4007754057799
Pris fra 24,95 krtil 29 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,05 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.95 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BeKent.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi
24,95 kr
Til butik
LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi billede

Produktinformation

Modstand 12 Ohm/20W

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Delefilter komponenter mngderabat
EAN: 4007754057799
Varenr.: 124140
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Effektmodstand. 12 Ohm. 20 Watt
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BeKent.dk24,95 kr24,95 krKøb
2Disconetto.dk29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi

PriceData har fulgt prisen på LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi i 85 dage. Laveste pris i perioden er 24,95 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 24,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LSR-120/20 12 Ohm 20W Hjeffekt Cementmodstand - Ideel til Hi-Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202624,95 kr4,05 kr (14%)
20. maj 202629 kr4,05 kr (16%)
23. apr. 202624,95 kr4,05 kr (14%)
22. apr. 202629 kr4,05 kr (16%)
21. apr. 202624,95 kr4,05 kr (14%)
9. mar. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret