Gå til hovedindhold

Light LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25

LightBelysningEAN: 5703708061230
Pris fra 1.665 krtil 1.783,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 118,75 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.649,88 kr 7. maj

Sammenlign priser på LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1665 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25
1.665 kr
Til butik
LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 86 46 088 475
EAN: 5703708061230
Varenr.: 24969172
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lq60 Ii 21w/840/2300lm Da Opal Hvid
1.766 kr
Til butik
Lq60 Ii 21w/840/2300lm Da Opal Hvid billede

Produktinformation

LQ60 serien repræsenterer forskellige varianter, hvor det overordnede koncept er et gennemgående lysbånd. Serien omfatter varianter for indbygning, for påbygning loft eller væg samt for nedhængning. Armaturerne kan monteres enkeltvis eller sammenbygges. S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 5703708061230
Varenr.: 1564553
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lq60 ii 19w 840 2300lm da opal hvid
1.783,75 kr
Til butik
Lq60 ii 19w 840 2300lm da opal hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Light
Kategori: væglampe
EAN: 5703708061230
Varenr.: 5446715695

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.665 kr1.665 krKøb
2Elvvs.dk1.766 kr1.766 krKøb
3MaintainIt1.783,75 kr1.783,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25

PriceData har fulgt prisen på LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25 i 43 dage. Laveste pris i perioden er 1.649,88 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.657 kr.

Den nuværende pris på 1.665 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LQ60 LED II Påbyg 19W 4000K Ra>80 2300Lm, DALI/Switch&Dim, Opal afskærmning, Hvid ral 9016 gl. 25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.665 kr15,12 kr (1%)
7. maj 20261.649,88 kr15,12 kr (1%)
6. maj 20261.665 kr15,12 kr (1%)
22. apr. 20261.649,88 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret