Gå til hovedindhold

Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263

LowranceLegetøjEAN: 9420064129652
Pris fra 17.794 krtil 20.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.505 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15.972,35 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17794 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lowrance HDS-10 PRO med ActiveImagingHD 3-in-1 Transducer
17.794 kr
Til butik
Lowrance HDS-10 PRO med ActiveImagingHD 3-in-1 Transducer billede

Produktinformation

ACTIVE TARGET® 2 LIVE SONARDet er nemmere at fange fisk, når du kan se dem i høj opløsning bevæge sig i realtid med ActiveTarget® 2 Live Sonar. Find hurtigt ud af, om din teknik virker, eller om du skal lave nogle justeringer for at få fisken til at bide. Lystfiskere har også mulighed for at tilføje et ekstra system til flere samtidige visninger - på HDS® PRO.TAG KONTROL MED DET ULTIMATE FISKESYSTEMHDS® Pro er selve hjertet i det ultimative fiskesystem med bov-til-hæk-bådstyring, der inkluderer Power-Pole-enheder, autopiloter, motorer, radar og meget mere.ACTIVE IMAGING™ HDOplev den ultimative klarhed til at finde fisk med det nye Active Imaging™ HD ekkolod med ultrahøj opløsning (op til 1,2 MHz). Få de klareste billeder af fisk og struktur fra Lowrance® CHIRP-ekkolod, SideScan* og DownScan Imaging™ samt nye FishReveal™ SideScan- og DownScanvisninger, så du nemt kan identificere fiskemål til siderne og under båden.*Kræver S3100-modul.HDS PRO nøglefunktioner:· High-definition Active Imaging HD-ready med CHIRP/SideScan/DownScan billedbehandling· FishReveal™ med ny SideScan*-visning samt DownScan (kræver S3100 og Active Imaging HD FishReveal transducer)· Klar til ActiveTarget 2 Live-ekkolod i høj opløsning· Understøtter to ActiveTarget 2-systemer til flere visninger, samtidigt· Understøttelse af nyt ActiveTarget® Scout og Ghost® 360 kort overlays· Fås i 9, 10, 12 og 16” skærmstørrelser· Realtidskortlægning tilgængelig med C-MAP® Genesis Live.· Store programmerbare taster hos 10”, 12” og 16” modellerne.· Touchsskørm-styring af Lowrance® & MotorGuide® Trolling Motorer, Autopilot, Outboard Pilot og Power-Pole® ankre.· NMEA 2000®, trådløs og Bluetooth®-forbindelse· SolarMAX™ HD Touchscreen, der kan ses gennem polariserede linserHUSK søkort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lowrance
Kategori: Lowrance HDS Pro
Artikel nr.: 1106263
EAN: 9420064129652
Varenr.: 208375
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer
-10%18.278 kr
Før 20.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer billede

Produktinformation

Fishfinder og plotter til lystfiskeri Lowrance HDS PRO 10 er et 10" kombiinstrument til lystfiskeri der kombinerer fishfinder og kortplotter i én enhed. Enheden leveres med Active Imaging HD 3-in-1 transducer der giver traditionel CHIRP, SideScan og

Produktspecifikationer

Mærke: Lowrance
Kategori: Kombi instrumenter
EAN: 9420064129652
Varenr.: 53935811985737
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263
20.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK17.794 kr17.794 krKøb
2RenBåd.dk18.278 kr18.278 krKøb
3Anyparts20.299 kr20.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263

PriceData har fulgt prisen på Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 15.972,35 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 20.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.434 kr.

Den nuværende pris på 17.794 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Lowrance HDS-10 PRO med Active ImagingHD 3-in-1 Transducer - 1106263 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202617.794 kr83 kr (0%)
31. maj 202617.877 kr52 kr (0%)
30. maj 202617.825 kr1.771 kr (9%)
23. maj 202619.596 kr703 kr (3%)
7. maj 202620.299 kr2.363 kr (13%)
3. maj 202617.936 kr26 kr (0%)
2. maj 202617.910 kr13 kr (0%)
1. maj 202617.923 kr98 kr (1%)
30. apr. 202617.825 kr49 kr (0%)
27. apr. 202617.874 kr67 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret