Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml

L'Oréal ParisLotion og fugtighedscremeArgireline Peptide teknologiAnti-ageing hudpleje for kvinder 40+EAN: 3600522248910

Avanceret anti-ageing dagcreme med Argireline Peptide der reducerer rynker, strammer huden og giver glød. Passer til sensitiv hud. 50ml. Læs mere

Pris fra 104 krtil 279,9 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 175,9 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50ml
104 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml
-25%153,71 kr
Før 204,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Revitalift Laser Anti-Aging Day Cream 50 ml
155 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Laser Advanced Anti-Ageing Day Cream
157 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Revitalift Laser Advanced Anti-Ageing Care Day 50 ml
196 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oreal Revitalift Laser Advanced Anti-ageing Moisturiser Dagcreme - 50 Ml.
199,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml
-10%279,9 kr
Før 311 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK104 kr104 krKøb
2NiceHair.dk153,71 kr153,71 krKøb
3Lyko DK155 kr155 krKøb
4Proshop DK157 kr196 krKøb
5Teknikproffset DK196 kr245 krKøb
6Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
7NordicFeel DK279,9 kr279,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Revitalift Laser Advanced Anti-Ageing Day Cream 50ml

L'Oréal Paris

Avanceret anti-ageing dagcreme med Argireline Peptide der reducerer rynker, strammer huden og giver glød. Passer til sensitiv hud. 50ml.

• anti-ageing dagcreme
• rynkecreme
• ansigts fugtighedscreme
• L'Oreal hudpleje
• argireline peptide creme
• opstrammende dagcreme
• anti-rynke behandling
• Anti-ageing hudpleje for kvinder 40+
• Argireline Peptide teknologi

Beskrivelse

L'Oréal Paris Revitalift Laser Advanced Anti-Ageing Day Cream er en fugtgivende og opstrammende dagcreme der hjælper med at reducere rynker og giver din hud en smuk glød. Formlen er beriget med Argireline Peptide som reducerer rynker og giver en glattere hudoverflade. Cremen indeholder også pro-retinol, hyaluronsyre og C-vitaminderivat for maksimal anti-ageing effekt. Den lette tekstur går hurtigt ind i huden uden fedtet følelse og passer til sensitiv hud. Ideel til kvinder på 40+ som ønsker synlige resultater mod alderstegn. Anvendes på renset ansigt med opadgående bevægelser hver morgen for optimal virkning.

Specifikationer

Hudtype:Alle hudtyper inkl. sensitiv hud
Indhold:50ml
Tekstur:Let, ikke-fedtet
Virkning:Anti-ageing, rynkereducerende, opstrammende
Anvendelse:Daglig morgenpleje
Aldersgruppe:40+ kvinder
Aktive ingredienser:Argireline Peptide, Pro-retinol, Hyaluronsyre, C-vitaminderivat

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvad indeholder L'Oréal Revitalift Laser dagcremen af aktive ingredienser?

Cremen indeholder Argireline Peptide som reducerer rynker, pro-retinol for anti-ageing, hyaluronsyre for fugt og C-vitaminderivat for glød og en mere ensartet hudtone.

Er denne dagcreme egnet til sensitiv hud?

Ja, L'Oréal Revitalift Laser Advanced er specielt formuleret til at passe til sensitiv hud og har en let tekstur der ikke irriterer.

Hvordan anvendes cremen korrekt?

Påfør cremen på renset ansigt hver morgen med opadgående bevægelser. Den lette formel trænger hurtigt ind uden at efterlade fedtet følelse.

Hvilken aldersgruppe er denne dagcreme bedst egnet til?

Cremen er specielt udviklet til kvinder på 40+ som ønsker at bekæmpe synlige alderstegn som rynker og tab af hudens fasthed.

Hvor hurtigt kan man forvente at se resultater?

Med daglig anvendelse kan man forvente at se forbedret hudtone og reducerede rynker inden for 2-4 uger, mens maksimal anti-ageing effekt opnås efter 6-8 ugers regelmæssig brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for L'Oréal Paris Revitalift Laser Day Cream 50 ml + Pure Retinol Night Serum 30 ml - 80 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026104 kr38 kr (27%)
11. maj 2026142 kr22 kr (18%)
30. apr. 2026120 kr11 kr (10%)
23. apr. 2026109 kr11 kr (9%)
17. apr. 2026120 kr19,95 kr (14%)
16. apr. 2026139,95 kr14,95 kr (12%)
13. apr. 2026125 kr2 kr (2%)
10. apr. 2026127 kr4 kr (3%)
6. apr. 2026123 kr3,87 kr (3%)
5. apr. 2026126,87 kr3,87 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret