Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml)

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637153489
Pris fra 203,23 krtil 400 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 196,77 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 17. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203.23 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask 100 ml
-40%203,23 kr
Før 336 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask 100 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask er en banebrydende hårkur, der er designet til at tackle skader på hårstrukturen. Uanset om dit hår er farvet, lysnet eller naturligt, lover denne leave-in maske at reparere to års skade på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Care
EAN: 3474637153489
Varenr.: 107536
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask 100m
205 kr
Til butik
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask 100m billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask er en hårmaske til skadet hår – uanset hårteksturen og om det er farvebehandlet, bleget eller naturligt hår. Reparerer 2 års skader efter én gangs brug.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårkur
Artikel nr.: E4033401
EAN: 3474637153489
Varenr.: 3285334
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml)
-32%227 kr
Før 336 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml) billede

Produktinformation

[ANBEFALET TIL SKADET HÅR] Til skadede hårstrukturer, farvebehandlet, lysnet og naturligt hår. Reparer 2 års skade efter en anvendelse*. [VIDENSKABELIG OPDAGELSE - MOLEKYLÆR REPARATION] Når håret bliver skadet, er dets molekylære struktur, der består af peptider, skadet. Hår knækker, bliver mindre elastisk og ser livløst ud. De fleste peptider er for store til at trænge ind i fiberen, hvilket gør skaden næsten uoprettelig. Videnskabelig opdagelse - Absolut Repair Molecular. [PATENTERET TEKNOLOGI] Denne leave-in mask med patenteret teknologi og en formel med peptides bonder + 5 aminosyrer reparerer hårets makromolekylære struktur*. Håret bliver stærkere med forbedret elasticitet og bevægelse**. [PROFESSIONEL FORMEL] Formlens tekstur trænger øjeblikkeligt ind og giver håret sin styrke tilbage. [ØJEBLIKKELIG TRANSFORMATION] Håret bliver øjeblikkeligt glat, glansfuldt og ser sundere ud. [VARMEBESKYTTELSE] Varmebeskyttelse op til 230°C***. Reparerer hårets struktur. Forbedret elasticitet. Styrker. Øjeblikkeligt glat. Varmebeskyttelse. [UDVIKLET I SAMARBEJDE MED PROFESSIONELLE] Denne serie er udviklet sammen med 3 eksperter inden for hårreparation: Adina Pignatare @adina_pignatare fra USA: ""Min kunde har gennemgået en kæmpe transformation! De kunne ikke forstå, hvordan deres hår stadig var elastisk, men også føltes sundere. Det er imponerende, at noget, der er skabt til reparation, er sådan."" Mike Julliard @loungecut fra Frankrig: ""Vi gør ikke bare håret smukkere, vi giver det en ny struktur, ny styrke og siger farvel til uelastisk hår."" Barbara Rabelo @barbararabelo_ fra Brasilien: ""Denne serie giver effektiv reparation, effektiv rekonstruktion."" [SPØRG EFTER ABSOLUT REPAIR MOLECULAR-BEHANDLING I SALONEN] Spørg din frisør ved næste salonbesøg efter Absolut Repair Molecular protokollen, der reparerer 2 års skader til dit hår efter en anvendelse*****. For stærkere hår, som får sin elasticitet og bevægelse tilbage. *Instrumental test på fiberens makromolekylære struktur efter påføring af shampoo + rinse-off serum + leave-in mask. **Forbrugertest efter påføring af shampoo + rinse-off serum + leave-in mask ***instrumental test ****Analytisk test efter påføring af pre-treatment + 5 vaske med shampoo. *****Instrumental test på fiberens makromolekylære struktur efter påføring af pre-treatment + shampoo + rinse-off serum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Leave-in produkt
Vægt: 150g
Artikel nr.: E4033400
EAN: 3474637153489
Varenr.: B088162
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Absolut Repair Molecular Leave In Mask 100 ml
240 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask 100
278 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask 100 ml
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk203,23 kr203,23 krKøb
2Cocopanda DK205 kr205 krKøb
3Bangerhead DK227 kr227 krKøb
4Beautycos DK240 kr269 krKøb
5Lyko DK278 kr278 krKøb
6NordicFeel DK400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml) i 137 dage. Laveste pris i perioden er 189,48 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 203,23 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-in Mask (100 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026203,23 kr22,77 kr (10%)
30. maj 2026226 kr18 kr (9%)
28. maj 2026208 kr4,77 kr (2%)
25. maj 2026203,23 kr21,77 kr (10%)
24. maj 2026225 kr12 kr (5%)
23. maj 2026237 kr33,77 kr (17%)
22. maj 2026203,23 kr4,23 kr (2%)
21. maj 2026199 kr3 kr (2%)
17. maj 2026196 kr2,74 kr (1%)
13. maj 2026198,74 kr41,26 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret