Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml

L'Oréal ParisSolcremeSPF 50+ solbeskyttelseDaglig ansigtspleje med solbeskyttelseEAN: 3600524077686

Innovativ fugtgivende dagcreme med høj solbeskyttelse SPF 50+ og antioxidant C-vitamin til daglig pleje af ansigtet. Læs mere

Pris fra 132 krtil 195 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing Fluid SPF50
132 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris revitalift clinical daily UVA fluid SPF50+ 50ml (æske upæn)
140 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Revitalift Clinical Daily UVA Fluid SPF 50+ 50 ml
-25%179,96 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Revitalift Clinical Daily UVA Fluid SPF 50 - 50 ml
182 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Revitalift Clinical Daily UVA Fluid Spf 50 (50 ml)
187 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK132 kr132 krKøb
2Hobbix140 kr140 krKøb
3NiceHair.dk179,96 kr179,96 krKøb
4NordicFeel DK182 kr182 krKøb
5Bangerhead DK187 kr187 krKøb
6Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Revitalift Clinical Daily UVA Fluid SPF 50+ - 50 ml

L'Oréal Paris

Innovativ fugtgivende dagcreme med høj solbeskyttelse SPF 50+ og antioxidant C-vitamin til daglig pleje af ansigtet.

• Daglig ansigtspleje med solbeskyttelse
• SPF 50+ solbeskyttelse

Beskrivelse

L'Oréal Paris Revitalift Clinical Daily UVA Fluid SPF 50+ er en fugtgivende dagcreme med høj solbeskyttelse som kombinerer effektiv hudpleje med UV-beskyttelse. Formlen indeholder C-vitamin der forbedrer hudens tekstur og giver naturlig glød, mens hyaluronsyre og glycerin sikrer optimal fugtbalance. Den lette konsistens absorberes hurtigt uden fedtet finish eller hvide rester. Produktet forebygger solskader og alderstegn som pigmentpletter og rynker. Med SPF 50+ giver den meget høj beskyttelse mod både UVA- og UVB-stråler. Den er non-komedogen og velegnet til alle hudtyper inklusiv sensitiv hud. Perfekt som base under makeup eller alene som dagcreme.

Specifikationer

Finish:Usynlig på alle hudtoner
Volumen:50 ml
Egnet til:Alle hudtyper inkl. sensitiv
Absorption:Hurtig, ikke fedtet
Konsistens:Let fluid
Solbeskyttelse:SPF 50+ UVA/UVB
Komedogenicitet:Non-komedogen
Hovedingredienser:C-vitamin, Hyaluronsyre, Glycerin

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan produktet bruges under øjnene?

Ja, L'Oréal Paris Revitalift Clinical Daily UVA Fluid kan bruges både på øjenlåg og under øjnene da formlen er mild og velegnet til det sensitive øjenområde.

Efterlader cremen hvide rester på huden?

Nej, produktet har en usynlig finish der ikke efterlader hvide rester på huden uanset hudtone. Den lette formel absorberes hurtigt og giver en naturlig look.

Kan den bruges som base under makeup?

Ja, den fungerer perfekt som makeup base og kan endda forbedre holdbarheden af dit makeup. Lad produktet absorbere i et par minutter før makeup påføring.

Er produktet egnet til daglig brug?

Ja, produktet er specifikt designet til daglig anvendelse som dagcreme med solbeskyttelse. Ryst flasken før brug og påfør hver morgen på afrenset hud.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Loreal Paris Revitalift Clinical Daily Moisturizing UVA Fluid SPF50+ for Normal Skin 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026132 kr8 kr (6%)
18. maj 2026140 kr37 kr (21%)
17. maj 2026177 kr37 kr (26%)
12. maj 2026140 kr1 kr (1%)
9. maj 2026139 kr1 kr (1%)
7. maj 2026140 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026140 kr20,95 kr (13%)
15. apr. 2026160,95 kr20,95 kr (15%)
9. mar. 2026140 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret