Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim

L'Oréal ParisEyelinerEAN: 3600524026660
Pris fra 61 krtil 94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 7. maj

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner #04 Brown D
61 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner #04 Brown D billede

Produktinformation

L'Oreal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner er en Eyeliner i form af en blyant, der giver et langvarigt resultat. Skab dit eyelinerlook med en jævn påføring med Infaillible Grip 36H Gel Automatic eyeliner.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: AA414600
EAN: 3600524026660
Varenr.: 3228611
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Brown Denim
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Brown Denim billede

Produktinformation

Eyelinerblyant med langtidsholdbare resultater. Skab et glat eyeliner-look med Infaillible Grip 36H Gel Automatic eyeliner. Gelformlen er nem at påføre og har et godt hold på huden og glider jævnt over øjenlåget i en jævn linje. Du kan også bruge smudgeren i den anden ende af blyanten til at forvandle en sofistikeret streg til et smokey eye-look. Vandtæt, smudsafvisende og holder sig i op til 36 timer.* * *Selvvurdering, 100 personer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 6g
Artikel nr.: AA4146
EAN: 3600524026660
Varenr.: B075342
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim er en super flot **eyeliner med en lækker gel konsistens**. Den lette konsistens gør, at produktet glider ubesværet på øjenlåget, og du får den flotteste og mest præ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eyeliner
EAN: 3600524026660
Varenr.: 96809
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Brown Denim 4 - 1 pcs
91 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner 04 Brown Den
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK61 kr61 krKøb
2Bangerhead DK70 kr70 krKøb
3NiceHair.dk74,96 kr74,96 krKøb
4NordicFeel DK91 kr91 krKøb
5Lyko DK94 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim i 180 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 04 Brown Denim de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202661 kr1 kr (2%)
19. maj 202662 kr1 kr (2%)
18. maj 202663 kr1 kr (2%)
11. maj 202664 kr3 kr (5%)
8. maj 202661 kr11 kr (22%)
7. maj 202650 kr8,45 kr (14%)
6. maj 202658,45 kr1,69 kr (3%)
3. maj 202660,14 kr
24. apr. 202661 kr4 kr (6%)
17. apr. 202665 kr8 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret