Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener

L'Oréal ProfessionnelElektronikEAN: 3474636819713
Pris fra 1.944 krtil 2.825 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 881 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.562 kr 20. maj

Sammenlign priser på Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1944 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener
1.944 kr
Til butik
Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Glattejern
Farve: 3
Artikel nr.: Steampod 3.0
EAN: 3474636819713
Varenr.: 7435246
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0
-33%1.945 kr
Før 2.910 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0 billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0 er en helt fantastisk styler, der gør det muligt at **forandre dit hår på smukkeste vis**, og skabe silkeglatte styles ved hjælp af L'Oréals **patenteret dampteknologi**. Dette glattejern er

Produktspecifikationer

EAN: 3474636819713
Varenr.: 88287
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oreal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0
-33%1.945 kr
Før 2.910 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0 billede

Produktinformation

Glat håret eller skab bølger på alle hårtyper 2x hurtigere*, 2x smidigere med 91% færre skader på håret**. Kraftfulde frisurer med kraften fra damp*** *Instrumental test, sammenlignet med Steampod 3.0 uden damp og kam. **91% færre skader på håret *instrumental test efter 15 ganges brug, sammenlignet med Steampod 3.0 uden damp og kam. ***for mere disciplin og en blød følelse, sensorisk test på 30 personer. *Dette produkt er udelukket fra alle rabatkoder.

Produktspecifikationer

Kategori: Glattejern & styler
Vægt: 1g
Artikel nr.: E3142100
EAN: 3474636819713
Varenr.: B059037
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0
2.454 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0
2.728 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0 1 pcs
2.825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.944 kr1.944 krKøb
2NiceHair.dk1.945 kr1.945 krKøb
3Bangerhead DK1.945 kr1.945 krKøb
4Cocopanda DK2.454 kr2.454 krKøb
5Lyko DK2.728 kr2.728 krKøb
6NordicFeel DK2.825 kr2.825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener

PriceData har fulgt prisen på Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.562 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.088 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.846 kr.

Den nuværende pris på 1.944 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Loreal LOREAL PROFESSIONNEL_Steampod 3.0 Professional Steam Styler steam hair straightener de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.944 kr22 kr (1%)
21. maj 20261.922 kr360 kr (23%)
20. maj 20261.562 kr105 kr (6%)
13. maj 20261.667 kr15 kr (1%)
30. apr. 20261.682 kr252 kr (13%)
28. apr. 20261.934 kr104 kr (5%)
23. apr. 20262.038 kr228 kr (13%)
16. apr. 20261.810 kr95 kr (5%)
15. apr. 20261.905 kr121 kr (7%)
5. apr. 20261.784 kr160 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret