Gå til hovedindhold

Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk

TubbzFriluftslivEAN: 5056280454366
Pris fra 143 krtil 234 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TUBBZ - Lord Of The Rings: Frodo Baggins - Figur
143 kr
Til butik
TUBBZ - Lord Of The Rings: Frodo Baggins - Figur billede

Produktinformation

En dam til at styre dem alle. Alles yndlingshobbit fra Ringenes Herre er lige blevet endnu sødere, nu hvor Frodo er blevet et officielt licenseret TUBBZ-samleobjekt i æske. Fans vil elske detaljerne, det brune hår, den grønne kappe og selvfølgelig, at han bærer ringen forsigtigt - tab den ikke! Officiel Ringenes Herre-merchandise. Designet og konstrueret af Numskull Designs. TUBBZ - dine yndlingsfigurer fra videospil, film, tv-serier og tegneserier kommer til live som cosplay-ænder. TUBBZ-udgave i æske. Førsteklasses samleobjekter - meget detaljerede og fremstillet af PVC i høj kvalitet. Ca. 9 cm høje.

Produktspecifikationer

Mærke: TUBBZ
Kategori: Merchandise
Artikel nr.: NS4448
EAN: 5056280454366
Varenr.: 3252204
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tubbz - Lord Of The Rings - Frodo Baggins Badeand - 9 Cm
169,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tubbz Ringenes Herre Tubbz Boks Frodo Baggins
185 kr
Til butik
Tubbz Ringenes Herre Tubbz Boks Frodo Baggins billede

Produktinformation

En dam til at styre dem alle. Alles yndlingshobbit i Ringenes Herre er lige blevet sødere, da Frodo er blevet et officielt licenseret Boxed Tubbz Collectible. Fans vil elske detaljerne, det rodede brune hår, den grønne kappe og selvfølgelig, at han omhyggeligt bærer ringen - tab den ikke!, Officielt Ringenes Herre-merchandise. Designet og konstrueret af Numskull Designs. Tubbz - Dine yndlingsfigurer fra videospil, film, tv-serier og tegneserier kommer til live som cosplay-ænder. Boks Tubbz Udgave. Førsteklasses samleobjekter - meget detaljerede funktioner og fremstillet af PVC af høj kvalitet. Ca. 9 cm (3,54") høj. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Tubbz
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 5056280454366
Varenr.: C81239
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk
234 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK143 kr182 krKøb
2Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
3Teknikproffset DK185 kr234 krKøb
4Geekd234 kr234 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Lord of the Rings Tubbz Boxed - Frodo Baggins Figur - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026143 kr8 kr (6%)
26. apr. 2026135 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026132 kr3 kr (2%)
8. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
1. mar. 2026134 kr4 kr (3%)
28. feb. 2026130 kr4 kr (3%)
27. feb. 2026134 kr4 kr (3%)
26. feb. 2026130 kr4 kr (3%)
25. feb. 2026134 kr4 kr (3%)
23. feb. 2026130 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret