Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co

Pris fra 139 krtil 344 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 22. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Vitamino Color Conditioner 200 ml
139 kr
Til butik
Loreal Vitamino Color Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Denne conditioner er farvebeskyttende og indeholder resveratrol der beskytter det farvede hår imod udefrakommende påvirkninger. Den er beriget med en række fantastiske ingredienser, som beskytter og fremhæver din hårfarve, håret efterlades silkeblødt og glansfyldt. Anvendelse: Påføres i nyvasket fugtigt hår, kun i længder, lad sidde i 2-3 minutter og skyl derefter grundigt med vand.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 3474636975693
EAN: 3474636975693
Varenr.: 3474636975693
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Conditioner (200 ml)
-25%154 kr
Før 206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Vitamino Conditioner (200 ml) billede

Produktinformation

Professionel farvebevarende conditioner til farvet hår. Beriget med resveratrol, beskytter formlen hårfarven mod at falme i op til 8 uger og beskytter hårfiberen mod skader for et perfekt glansfuldt resultat*. Håret bliver øjeblikkeligt næret, blødere og beskyttet fra rødderne til spidserne. Serie Expert arbejder på at reducere produkternes miljøpåvirkning. Redesignet flaske med 95% genanvendt plast & lettere emballage.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 222g
Artikel nr.: E3567901
EAN: 3474636975693
Varenr.: B055410
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LOreal Professionnel Vitamino Color Conditioner 200 ml
160 kr
Til butik
LOreal Professionnel Vitamino Color Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Serie Expert Vitamino Color Conditioner vårdar effektivt färgat hår efter schamponering och bidrar därmed till bättre färgbevarande. Balsamets professionella formel är berikad med Resveratrol och skyddar färgen från att blekna och hårfibrerna från skador i upp till 8 veckor*. Håret är mer mot-ståndskraftigt, återfuktat, lättare att reda ut och känns mjukare och slätare. *Instrumentellt test-schampo + balsam.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Balsam
EAN: 3474636975693
Varenr.: C09930
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co
168 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Vitamino Conditioner 200 ml
203 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Vitamino Conditioner 200ml
221 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Hårkur og balsam L'oréal Vitamino Color Conditioner 200 ml
344 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK139 kr168 krKøb
2Bangerhead DK154 kr154 krKøb
3Teknikproffset DK160 kr209 krKøb
4Lyko DK168 kr168 krKøb
5NordicFeel DK203 kr203 krKøb
6Cocopanda DK221 kr221 krKøb
7Spartoo DK344 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co i 176 dage. Laveste pris i perioden er 121,75 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Co de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026139 kr8 kr (6%)
26. maj 2026131 kr8 kr (6%)
23. maj 2026139 kr13 kr (10%)
22. maj 2026126 kr13 kr (9%)
6. maj 2026139 kr13 kr (10%)
5. maj 2026126 kr13 kr (9%)
25. apr. 2026139 kr13 kr (10%)
24. apr. 2026126 kr13 kr (9%)
16. apr. 2026139 kr5,81 kr (4%)
15. apr. 2026133,19 kr5,81 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret