Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml

L'Oréal ProfessionnelConditionersEAN: 3474636975365
Pris fra 250 krtil 408 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 25. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Conditioner 500 ml
250 kr
Til butik
L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Conditioner 500 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Balsam
Farve: 4
Artikel nr.: 3474636975365
EAN: 3474636975365
Varenr.: 7452988
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oreal Professionnel Vitamino Conditioner (500ml)
-20%326 kr
Før 408 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Vitamino Conditioner (500ml) billede

Produktinformation

Professionel farvebevarende conditioner til farvet hår. Beriget med resveratrol, beskytter formlen hårfarven mod at falme i op til 8 uger og beskytter hårfiberen mod skader for et perfekt glansfuldt resultat*. Håret bliver øjeblikkeligt næret, blødere og beskyttet fra rødderne til spidserne. *Instrumental test shampoo + conditioner. Serie Expert arbejder på at reducere produkternes miljøpåvirkning. Redesignet flaske med 95% genanvendt plast & lettere emballage.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
0
Artikel nr.: E3564601
EAN: 3474636975365
Varenr.: B069705
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Vitamino Conditioner 500ml
378 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Vitamino Conditioner 500 ml
406 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml
408 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK250 kr289 krKøb
2Bangerhead DK326 kr326 krKøb
3Cocopanda DK378 kr378 krKøb
4NordicFeel DK406 kr406 krKøb
5Lyko DK408 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for L'Oréal Professionnel Vitamino Color Serie Expert Professional Conditioner 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026250 kr27 kr (12%)
2. jun. 2026223 kr27 kr (11%)
1. jun. 2026250 kr2 kr (1%)
28. maj 2026248 kr26 kr (12%)
26. maj 2026222 kr5 kr (2%)
25. maj 2026227 kr21 kr (8%)
23. maj 2026248 kr26 kr (12%)
21. maj 2026222 kr15 kr (6%)
20. maj 2026237 kr15 kr (7%)
18. maj 2026222 kr26 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret